Cukiernia KRAKÓW

Torty na każdą okazję

Torty okolicznościowe to nowoczesny i łatwy sposób aby uczcić każdą okazję. Zamówienie tortu przez Internet pozwala oszczędzić czas i jest szczególnie przydatne w obecnych czasach. Cukiernia artystyczna Kraków oferuje wiele wariantów smakowych oraz unikatowe wykończenie deserów na różne okoliczności.

Wybierając e-tort.pl klienci mogą nabyć najsmaczniejszy tort na okazje takie jak urodziny, rocznice czy specjalne dedykacje dla najmłodszych dzieci. Artystycznie wykonane i ciekawie udekorowane ciasto zamówić można także na wieczór panieński, kawalerski lub walentynki.

Cukiernia posiada w swojej ofercie projekty na branżowe imprezy, bankiety, na które potrzebne jest charakterystyczne ciasto z logo firmy czy też konkretnym hasłem rozpoznawczym.

Na e-tort.pl nie mogło zabraknąć propozycji tortów typu naked cake czy drip cake. Naked cake będzie idealną propozycją dla osób nie przepadających za słodkimi polewami a ceniącymi sobie starannie dobrane składniki. Drip cake to opcja idealna dla osób, które lubią dużą ilość dodatków połączonych z eleganckim wykonaniem.

Poszukując reprezentacyjnego tortu na poważne i podniosłe okazje cukiernia Kraków oferuje eleganckie torty na wesela, chrzciny i komunie świętą, które dodatkowo zamówić można według własnego projektu.

Torty na zamówienie to nowoczesna i wygodna forma dająca możliwość zakupu jedynego w swoim rodzaju tortu, o konkretnym smaku i z ulubionymi dodatkami. Dzięki tej usłudze możemy sprawić bliskim niebywałą przyjemność, gdyż otrzymają od nas w prezencie swoje ulubione smaki. Możliwość dobrania dodatków, eliminacji pewnych składników i wybrania smaku biszkoptu niewątpliwie przypadnie do gustu alergikom. Poprzez dobór składników na stronie e-tort.pl możemy całkowicie wyeliminować obecność alergenów bądź składników powodujących u niektórych osób uczulenia i reakcje pokarmowe.

Prosta usługa umożliwia dobranie przez Internet odpowiednich składników według uznania poprzez wypełnienie formularza na stronie. Cukiernia Kraków torty z dostawą to prosty sposób na uczczenie każdej okazji bez wychodzenia z domu. Wypełniając formularz zgłoszeniowy należy podać adres zamieszkania. Dostawa z e-tort.pl bez wychodzenia z domu obejmuje wszystkie dzielnice Krakowa! Tortem na wybraną okazję mogą cieszyć się mieszkańcy Starego Miasta, Grzegórzki, Kazimierza, Nowej Huty, Łagiewnik a także Prokocimia, Kleparza, Bieżanowa, Kurdwanowa, Dębnik, Wola Justowska, Bronowic, czy Borek Falęcki oraz pozostałych adresów na terenie królewskiego miasta.

Mobilność kierowców i zasięg krakowskiej cukierni pozwala na dowóz zamówienia nie tylko pod wskazany adres zamieszkania ale również w miejsce organizacji uroczystości. Dzięki temu, że dostawa obejmuje wszystkie dzielnice Krakowa nie trzeba dodatkowo przewozić dość delikatnego zamówienia, jakim jest tort, z domu w miejsce organizacji imprezy. Cukiernia Kraków zrobi to za nas! Dostawa zawsze jest bezpieczna i zapewnia najwyższe standardy przewozu żywności.

Ponadto kreator indywidualnego zamówienia daje możliwość określenia terminu dostawy, wielkości tortu i umieszczenia dowolnego napisu np. z dedykacją lub imieniem solenizanta. Zamówienia specjalne są idealną propozycją nie tylko dla smakoszy o wygórowanych wymaganiach ale również dla osób chcących dopasować wygląd i smak tortu do klimatu w jakim jest organizowane przyjęcie lub uroczystość np.: rustykalny ślub. Niewątpliwie zaletą takiego rozwiązania jest opcja dowolnego łączenia smaku kremu z rodzajem ciasta. Wyboru dokonujemy z podanych wariantów smakowych lub wpisujemy swój własny podając szczególne uwagi w opisie. Dodatkowo do formularza dołączyć można stosowny załącznik np. opis, zdjęcie, przykład. Tak wypełniony formularz wysyłamy i wkrótce możemy cieszyć się wspaniałym tortem na każdą okazję.

Zamówienia internetowe realizowane przez artystyczną cukiernię w Krakowie zdecydowanie zasłynęły na rynku z jakości produktów jaką otrzymujemy poprzez takie rozwiązanie. Usługa ta pozwala na stałą kontrolę ilości świeżych produktów w artystycznej pracowni tortów, a zakupy organizowane są według ściśle określonych zamówień klientów, toteż składniki do ciast są zawsze świeże i najwyższej jakości.

Poszukiwania tortu dla siebie możemy ułatwić sobie poprzez określenie zakresu cenowego w jakim ma być realizowane zamówienie, tak aby zakupy dostosowane były do budżetu.

Również z gotowych propozycji umieszczonych na stronie możemy wybrać wyjątkowy i nietuzinkowy prezent. Spośród ofert można wybrać tort o neutralnym wyrazie i tradycyjnym smaku, który zawsze stanowi idealne rozwiązanie i jest odpowiedni na każdą okazję. Torty to nieodwołalnie punkt główny programu imprezy, nieodłączny element wielu ważnych wydarzeń i tradycja z jaką można spotkać się w każdym środowisku. Cukiernia w Krakowie, realizująca projekty gotowe czy też indywidualne swoich klientów, kieruje się najwyższą jakością i kunsztem wykonania, a wraz ze starannie dobranymi składnikami tworzy wspaniałe torty dostępne wszędzie o każdej porze na e-tort.pl.