Pracownia tortów artystycznych WARSZAWA

Pracownia tortów artystycznych Warszawa przygotuje tort na każdą okazję

Pyszny tort to element każdej ważnej uroczystości jak urodziny, imieniny, rocznice czy imprezy firmowe. Coraz częściej takim okazjom towarzyszą torty artystyczne w nietypowych kształtach. Taki tort to wielka radość dla solenizanta i zaskoczenie dla gości. 

Pracownia tortów artystycznych Warszawa specjalizuje się w oryginalnych wypiekach o niepowtarzalnych kształtach. Kolorowe figurki wykonujemy ręcznie z masy cukrowej.  Wystarczy wybrać wzór, a my wyczarujemy pyszny wypiek dla każdego i na każdą okazję. Taki tort będzie wielką niespodzianką zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych.

Minionek, Kraina lodu, a może Świnka Peppa? Każdy młody solenizant uśmiechnie się na widok tortu z bohaterem ulubionej bajki.  Jednak nie tylko dzieciom podobają się nasze prace. Fani muzyki, motoryzacji czy sportu będą zachwyceni wypiekami w kształcie instrumentu albo z nazwą ulubionej drużyny piłkarskiej.

Na imprezę firmową przygotujemy tort z logiem firmy, albo nawiązujący do jej działalności.

Torty artystyczne Warszawa przygotowywane są z naturalnych składników, bez barwników i ulepszaczy smaku. Są robione na bieżąco, zawsze trafiają do klienta świeże. Przykładamy dużą wagę do składników i receptur, dzięki czemu nasze torty są tak pyszne, że  błyskawicznie znikają ze stołów.

Nasze torty nie tylko pięknie wyglądają, ale też zadowolą każde podniebienie. Do wyboru jest krem albo bita śmietana w wielu smakach - od owocowych jak truskawka czy malina, po klasyczne jak czekolada czy tiramisu. Możemy też połączyć smaki na życzenie.

Z przyjemnością spełnimy każde marzenie. Zamówienie tortu  jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz przez Internet, a my dowieziemy tort pod wybrany adres na terenie Warszawy

Urodziny, przyjęcia czy rocznice to okazje, na których nie może zabraknąć wspaniałego tortu. Cukiernia torty artystyczne Warszawa przygotuje tort, który uświetni każdą uroczystość. Goście jeszcze długo będą wspominać oryginalny przysmak, a radość solenizanta z takiego prezentu będzie bardzo duża.