Tort z opłatkiem LEGO

Klocki LEGO to doskonała zabawka dla każdego dziecka, nic więc dziwnego, że jej popularność nie słabnie od wielu pokoleń. Nie tylko najmłodsi są jednak wielkimi fanami LEGO – obecnie firma coraz częściej produkuje też zestawy skierowane głównie do dorosłych, na przykład repliki znanych budowli, a także imitacje roślin. Wykonanie takich konstrukcji w formie deseru może sprawiać wiele trudności, warto więc rozważyć zastosowanie opłatka na tort z LEGO.

Wybór wzoru jadalnego obrazka

LEGO to jednak nie tylko zestawy klocków – obecnie znaną na całym świecie marką objęte są również gry na konsole i komputery oraz filmy. Animacje wykorzystujące charakterystyczny wygląd kolorowych cegiełek działają na wyobraźnię i pobudzają chęć tworzenia niesamowitych budowli. Jeśli nie do końca wiadomo, czy na wypieku mają znaleźć się sceny z gier, filmów czy motyw standardowych klocków, warto podpytać dyskretnie solenizanta. Opłatek na tort z LEGO świetnie sprawdzi się na ciastach dla każdego, niezależnie od płci czy wieku.

Twój wymarzony tort z nadrukiem LEGO

Dzięki współpracy z cukierniami na terenie całej Polski jesteśmy w stanie przygotować i dostarczyć dowolne ciasto, na przykład tort z opłatkiem. LEGO w każdej realizacji prezentuje zachwycające palety kolorów, które bez problemu przeniesiemy na ciasto. Bezpieczne barwniki spożywcze sprawią, że tort urodzinowy zachwyci solenizanta i wszystkich gości.

Każdy smak kremu czy masy doskonale komponuje się z motywem LEGO. W formularzu zamówienia można wybierać spośród kilku ciekawych kompozycji, ale z przyjemnością przygotujemy specjalnie dla danego klienta wymarzony smak, na przykład:

  • ananasowy,
  • kokosowy,
  • miętowy z czekoladą,
  • karmelowy ze szczyptą soli.

Dzięki kontaktowi z biurem obsługi klienta postaramy się dostarczyć wymarzony tort. Niezależnie od smaku będzie przyjemnie rozpływał się w ustach.

Kolorowy opłatek na tort – LEGO i nie tylko

Tort z nadrukiem LEGO jest doskonałym pomysłem na to, jak uświetnić przyjęcie urodzinowe. Na naszej stronie internetowej można zamówić dowolną dekorację na tort – dzięki specjalnej drukarce sprawimy, że ten obrazek stanie się jadalny! Niezależnie od wzoru, zadrukowany bezpiecznym barwnikiem opłatek zawsze wygląda atrakcyjnie, a dodatkowo jest właściwie niewyczuwalny. Wybierz wyjątkową ofertę E-tort!