Torty KRAKÓW

Pyszne torty w Krakowie

Kraków to najpiękniejsze miasto w Polsce. Zgodzą się z tym wszyscy- przejezdni, turyści, mieszkańcy, a nawet ci, którzy widzieli to miasto tylko na zdjęciach. Dla wszystkich, którzy są teraz w Krakowie mamy coś przesłodkiego do zaoferowania- pyszne torty. Nasze specjały umilą każdą okazję- spotkania ze znajomymi, wszelkiego rodzaju uroczystości, wieczory we dwoje, czy też samotne oglądanie telewizji. Wszystkich niedowiarków zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niebo w gębie

Tort Kraków to nie jest zwykły wypiek. Wszystkie nasze cudeńka tworzone są w niezwykłą starannością. Dbamy o każdy detal, by na sam widok "ślinka ciekła". Wkładając całe swoje serce, tworzymy dla Państwa dzieła sztuki. Oczywiście nie jest to najważniejsze. W końcu nikt się jeszcze nie najadł z ładnego talerza. Największe znaczenie ma dla nas smak. Zawsze musi on być idealny. Chcemy, by Państwo, jedząc nasze torty, rozpływali się z rozkoszy. Łącząc piękny wygląd z idealnym smakiem, oferujemy dzieło sztuki z zewnątrz i symfonię wewnątrz każdego naszego wypieku.

Przeglądając naszą ofertę mogą Państwo znaleźć idealne torty na każdą okazję. We wszystkich kategoriach jest z czego wybierać. Torty urodzinowe, ślubne, komunijne i na chrzciny, torty na wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wiele innych to nasz chleb powszedni. Bez względu na to, na który się Państwo zdecydujecie, zapewniamy 100% satysfakcji.

Jeśli w przygotowanych przez nas pozycjach czegoś brakuje, nie ma w niej połączenia Państwa ulubionych smaków, nie ma problemu! Dzięki Państwa kreatywności i naszemu wykonaniu wszystko jest możliwe. Wystarczy, że skorzystacie z opcji stworzenia tort według własnej koncepcji. Mogą Państwo wtedy zmienić, dodać lub odjąć wszystko. Jest to też świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zamówić tort z dedykacją, gdyż istnieje możliwość dodania na nim napisu.

Tort z dostawą Kraków

Dzięki opcji dostawy tortu mają Państwo pewność, że zawsze będzie on na czas, w wyznaczonym miejscu. Wystarczy, że złożycie zamówienie z 24godzinnym wyprzedzeniem i podacie adres, pod który mamy dostarczyć nasz wypiek. Jest to duża oszczędność czasu, ale nie tylko. Chcecie zrobi¢ komuś niespodziankę? Może chcecie kogoś przeprosić? Dzięki dostawie tortu, zrobicie to w wyjątkowy sposób. Dodatkowo korzystając z tej opcji, macie pewność, że dotrze on do Państwa w jednym kawałku. W naszej branży nie ma miejsca na pomyłki, a już na pewno na jakieś uszkodzenia. Gwarantujemy, że zamówiony przez Państwa wypiek znajdzie się na stole w idealnym stanie.

Dostarczamy torty wszędzie. Wszystkie dzielnice Krakowa mogą skorzystać z opcji dostawy, ale nie tylko. Jeśli mieszkacie Państwo w okolicy tego miasta i już chcecie rezygnować, nie róbcie tego! Tam także dostarczamy nasze wypieki. Chcemy, aby każdy miał możliwość odpłynięcia w krainę smakowych doznań.

Torty Kraków cena

Sprawdzając nasz katalog, ceny powinny wprawić Państwa w zachwyt. Kupno "krakowskim targiem" odejdzie w tej chwili w zapomnienie. Tutaj nie będzie, co się targować. Można śmiało powiedzieć, że torty w naszej cukierni są na każdą kieszeń. Chcemy, aby zadowolenie na Państwa twarzach było cały czas od momentu kupna, aż do momentu zjedzenia ostatniego kęsa. Z uwagi na jakość i smak stwierdzą Państwo, że kupiliście kawałek nieba za bezcen. Gwarantujemy, że lepszej oferty nigdzie nie znajdziecie. O tym, jak wyjątkowe są nasze wypieki świadczy cały czas poszerzające się grono klientów, którzy wracają przy każdej możliwej okazji. Wszystkich zachęcamy i zapraszamy do kupna.