Torty okolicznościowe KRAKÓW

Torty okolicznościowe w Krakowie

Jeśli poszukujesz tortu okolicznościowego na terenie Krakowa, nie mogłeś lepiej trafić - nasza cukiernia proponuje szeroki wachlarz usług. Pieczemy tylko według sprawdzonych, tradycyjnych receptur i dbamy o jakość produktów, dlatego każdy nasz tort zachwyca swoim smakiem. Dbamy również o wartość estetyczną wypieku, pilnujemy również by podczas transportu (który oferowany jest na terenie Krakowa i w okolicach) nic się z tortem nie stało. Chcemy, by do Twoich rąk trafił wypiek jak najlepszej jakości!

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę okoliczności, na które możemy przygotować tort. Torty dekoracyjne, czy też po prostu okolicznościowe mogą wystąpić niezależnie od charakteru imprezy, dlatego są tak wyjątkowe!

Torty okolicznościowe Kraków

Na jakie imprezy warto zamówić wypieki z naszej cukierni? Dla nas nie ma ograniczeń! Tort okolicznościowy możesz zaserwować swoim gościom na każdej uroczystości, szczególnie tej spędzanej w rodzinnym gronie. Mogą być to imieniny, urodziny lub inne prywatne święto, które zechcesz uświetnić pysznym tortem z naszej cukierni.

Oczywiście torty okolicznościowe nadadzą się również w przypadku nieco bardziej formalnych uroczystości, na przykład tych służbowych. Urodziny pracownika w biurze, świętowanie awansu lub narodziny dziecka koleżanki z pracy - okazji może być o wiele więcej!

Torty dekoracyjne Kraków - dlaczego nasza cukiernia?

Dbamy o wysoką jakość produktów, dlatego wszystkie nasze wypieki zachwycają niezwykłym smakiem. Ponadto zatrudniamy doświadczonych dekoratorów, którzy są w stanie przygotować nie tylko estetyczny tort, ale potrafią również popuścić wodzy fantazji i na Twoje życzenie przygotują coś naprawdę niezwykłego!

Jeśli interesują Cię torty na zamówienie Kraków tanio, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i skorzystania z usług. Jak zamówić u nas ciasto? W pierwszej kolejności poszukaj wzoru, który najbardziej Cię interesuje, a kiedy coś już wpadnie Ci w oko, wypełnij formularz. Możesz tam podać spersonalizowany napis, który zamieścimy na torcie, wybierzesz także wagę tortu (dobierz ją w zależności od liczby zaproszonych gości). Masz również możliwość dobrać dodatkowe akcesoria, takie jak świeczki (tu możemy zaproponować pojedynczą lub świeczki cyfry) lub kartka okolicznościowa.

Istnieje możliwość dobrania dodatkowych produktów (szampana bezalkoholowego dla dzieci, balonów, kwiatów czy innych słodkości), dzięki którym skomponujesz miły podarunek, jeśli chcesz oczywiście zamówić tort w ramach prezentu.

Jeżeli w formularzu zamówieniowym nie widzisz wszystkiego, na czym Ci zależy, bądź masz pomysł na swój własny wzór czy smak, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta. Przedstaw nam swoje pomysły, a my z chęcią zaprojektujemy dla Ciebie całkowicie wyjątkowy tort. Liczy się dla nas każda uwaga klienta, jesteśmy otwarci na propozycje oraz sugestie.

Po ustaleniu projektu, wskaż datę i termin - resztą zajmą się nasi doświadczeni cukiernicy, następnie dowieziemy tort wprost na Twoją uroczystość!