Torty WARSZAWA

Torty prosto do Waszych drzwi

Nasza cukiernia od wielu lat rozpieszcza swoich klientów szerokim wyborem tortów w pysznych smakach. Kolejnym udogodnieniem dla Państwa jest dostarczanie tych smakołyków do Waszych domów.

Jaki tort wybrać w Warszawie

Niezależnie od wieku, płci czy koloru skóry, wszyscy jednakowo kochamy torty. Od zawsze kojarzone są głównie z uroczystościami takimi, jak ślub czy urodziny. Od jakiegoś czasu jednak ludzie zaczęli je zamawiać również z innych powodów. Wszystko za sprawą magii, jaką w sobie posiada ten niewątpliwie pyszny deser. Tort jest przede wszystkim wspaniałym sposobem na powiedzenie drugiej osobie, że jest dla nas ważna. Nie chodzi tutaj tylko o miłość naszego życia. Powiedzieć "kocham cię", "dziękuję", "cieszę się, że jesteś" i wiele innych ciepłych słów można w słodki sposób powiedzieć każdemu, na kim nam zależy. Chcesz tą osobę zaskoczyć? Nic prostszego! Zamawiając tort w naszej cukierni, możesz podać jej adres, a resztę załatwimy za Ciebie.

Zastanawiasz się zapewne, czy zamówienie tortu bez okazji nie jest może czymś próżnym? Odpowiedź jest prosta: nie! Nie tylko w Warszawie, ale też innych zakątkach Polski i Świata ludzie zamawiają go również, dlatego że mają po prostu na niego ochotę. Swoją drogą, czy jest coś przyjemniejszego od zjedzenia kawałka tortu? Oczywiście, że nie.

Torty Warszawa cena

Ceny tortów w naszej cukierni powinny sprawić, że będą Państwo zadowoleni, choć po spróbowaniu naszej poezji na talerzu, uznacie, że są warte każdej kwoty pieniędzy. Jesteśmy ludźmi, którzy na pierwszym miejscu stawiają sobie najwyższą jakoś oraz Wasze zadowolenie, dzięki czemu grono stałych klientów cały czas się powiększa.

Ceny pozycji w katalogu, który jest dla Państwa przygotowany wynoszą od 79,90zł do 120zł za kg. Prosimy pamiętać o tym, że gotowa oferta to nie wszystko, z czego mogą Państwo skorzystać. Istnieje u nas możliwość zamówienia tortu według własnej koncepcji. Mogą Państwo wtedy śmiało eksperymentować ze smakiem lub, będąc ostrożniejszym, wybrać jeden, bądź kilka ulubionych. Korzystając z formularza, istnieje możliwość dodania napisu oraz pliku z obrazkiem, na podstawie którego ma być wzorowany wierzch tortu. Istnieje w nim też możliwość dodania szczegółowego opisu, dzięki czemu będą mieli Państwo pewność, że wszystko będzie takie, jakie sobie Państwo wymarzyli. Cena takiego tortu oczywiście jest wtedy ustalana indywidualnie. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z tej opcji.

Liczy się Twój czas

Tort z dostawą Warszawa, to świetna opcja, zwłaszcza dla ludzi, którzy mają bardzo napięty grafik. Oczywistym jest, że będąc w ciągłym biegu, nie mamy ani czasu, ani siły na przyrządzanie tortu. Dzięki naszej cukierni będą mogli Państwo spokojnie odpoczywać w zaciszu swojego domu, podczas gdy my zajmiemy się wszystkim od przygotowania do dostarczenia go do Państwa. Jedyną rzeczą, jaką będziecie musieli zrobić osobiście, to rozkoszować się symfonią smaków w trakcie odpoczynku. Opcja dostawy to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy planują zorganizować np. imprezę niespodziankę. Możecie Państwo śmiało wtedy zająć się innymi czynnościami, podczas gdy nasza profesjonalna ekipa przyrządzi dla Państwa tort, a dostawca dostarczy go w wyznaczone miejsce, o wyznaczonej porze. Największą zaletą, jaka płynie z oferowanej przez nas dostawy do Państwa jest gwarancja tortu w idealnym stanie. Doskonale wiemy, jak warunki pogodowe potrafią wpłynąć na jego smak i wygląd. Dzięki dostarczeniu go, przez jednego z naszych kolegów, mają Państwo 100% pewności, że tort dotrze do Państwa nienaruszony.

Zachęcamy do składania zamówień, a w ciągu 24h będą mieli Państwo okazję przekonać się, że było warto. Życzymy smacznego!