ZAMÓW TORT WG WŁASNEJ KONCEPCJI X
BALONY Z HELEM DISNEY MICKE MAUSE

Kod produktu: 19853

180,00 
 
Bilecik / życzenia:
9,90 
Data dostawy:
Telefon kontaktowy:
Obdarowana/y:
Wybierz Wielkość:
Ilość:
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99 
?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok
Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miast doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł. brutto. Należy również pamiętać, iż powyższe opłaty są skalkulowane tylko na obszar wybranej aglomeracji miejskiej. Kwota ta może ulec zmianie w przypadku, gdy adres dostawy jest znacznie oddalony od miast powiatowych lub trudno dostępny. Wówczas cena doręczenia nieznacznie wzrośnie, a jej wysokość jest ustalana przez cukiernię. Ceny mogą wzrosnąć do kolejno 29,90 zł - 39,90 zł - 49,90 zł.

 

Nie dostarczamy tortów poza granice  miast bez wcześniejszego uzgodnienia mailowego.

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Balony z helem to ostatnio cieszący się największą popularnością typ ozdoby. W e-tort.pl znajdziesz znakomite balony foliowe na hel, balony lateksowe, balony buble i bukiety balonowe na każdą okazję, począwszy od przyjęć urodzinowych, przez wieczory panieńskie i kawalerskie, po śluby czy święta i imprezy firmowe. Balony foliowe, czyli balony z helem, możesz wybierać według kształtu i wielkości albo koloru

Każdy balon w zestawie napełniony jest helem dzięki czemu idealna kompozycja, estetyka oraz wygląd bukietu utrzymuje się bardzo długo w powietrzu ozdabiając nam otoczenie.

Sam bukiet składa się z 1 balona double bubble z uśmiechniętą myszką Mickey oraz 6 balonów lateksowych z okazującą radość myszką Mickey. Balon Double Bubble to balon składający się z dwóch balonów ! Ta myszka to nie wzór a kolejny balon który jest w środku ;)

Aby Myszka nam nie odleciała, cały zestaw przywiązany jest do standardowego ciężarka. Zestaw ten nadaje się idealnie na bardzo inspirujący prezent dla każdego,  dla dzieci jako ozdoba do pomieszczenia, jako wystrój imprez czy dla dzieci czy dla dorosłych. Zestaw balonów mierzy  około 120cm regulowane łączenie z cieżarkiem.

Jak złożyć zamówienie w naszym sklepie ?

Złożyć zamówienie z domu przez Internet? Nie ma nic prostszego! Wystarczą tylko proste kroki, dzięki którym w szybki i łatwy sposób zamówisz balony z dostawą do domu.

- wybierz miasto do którego mamy dostarczyć balony wraz z tortem bądź bukietem kwiatów

- dodaj bilecik lub kartkę wraz z życzeniami ( treść do uzupełnienia w uwagach do zamówienia )

- wybierz datę i godzinę doręczenia bukietu

Jak długo balony unoszą się w powietrzu?

Żywotność jest inna w zależności od rodzaju balonów. Zwykłe baloniki (bukiety) unoszą się kilka dni, balony foliowe i cyferki unoszą się ok. 2 tyg. Natomiast baloniki z confetti utrzymują swój wyjątkowy kształt nawet do 14 dni, a potrafią unosić się w powietrzu nawet ok. miesiąca. Wpływa na to bardzo dużo czynników, np. wilgotność powietrza i temperatura.

Zamówienia realizowane są z minimum 1 dniowym wyprzedzeniem. Pragniemy również poinformować, że istnieje możliwość regulaminowego - 30 minutowego spóźnienia, wynikającego z różnych, niezależnych od nas wypadków losowych. (np. marsze, demonstracje, blokady ulic itd.) 

Bukiet 605 #27569 18688-6

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii