Tort z opłatkiem ŚWINKA PEPPA

Pięknie udekorowany tort z nadrukiem świnki Peppy to z pewnością marzenie wielu maluchów. I nic dziwnego – kreskówki o wesołych zwierzątkach są szalenie popularne wśród kilkulatków. Przygody Peppy, Mamy Świnki, Taty Świnki oraz małego George’a są zabawne, a dodatkowo pokazują widzom sytuacje, które każdy zna z życia, na przykład sprzątanie, grę na komputerze czy szukanie zgubionych okularów. Wyraziste kolory, a także uroczy rysunek kreskówki potrafią zaciekawić dużych i małych.

Zalety tortów z nadrukiem świnki Peppy

Bohaterowie bajki o ciekawskiej śwince są narysowani w specyficzny sposób, niezbyt popularny we współczesnych kreskówkach. Ze względu na to, jeśli osobie organizującej przyjęcie zależy na oddaniu ich wizerunku, warto wybrać opłatek na tort. Peppa przedstawiona na płasko prezentuje się znacznie lepiej niż w formie trójwymiarowej figurki z masy cukrowej. Za wyborem tortu z opłatkiem i nadrukiem Peppy przemawia także fakt, że opłatek nie wpływa na smak ciasta, za to oferuje nieskończenie wiele możliwości doboru obrazków.

Jak zaprojektować tort z Peppą?

Zadrukowany opłatek na tort ze świnką Peppą wygląda najkorzystniej na białej masie. Wówczas kolory są wyraziste i dokładnie takie, jak w ulubionej bajce dziecka. Nie oznacza to jednak, że trzeba rezygnować z ulubionego smaku masy. Przygotowanie tortu z dwoma różnymi kompozycjami smakowymi nie stanowi problemu dla naszych cukierników. Ze względu na różowy kolor bohaterki kreskówki śmietankowy krem możemy uzupełnić masą o smakach:

  • malinowym,
  • truskawkowym,
  • wiśniowym,
  • brzoskwiniowym.

Pastelowe odcienie świetnie podkreślą kolory na drukowanym opłatku, a owocowy smak sprawi, że ciasto nie będzie zbyt słodkie. Jasny biszkopt z powodzeniem przełożymy również musem owocowym, jeśli klientowi zależy na wyrazistym, orzeźwiającym smaku, idealnym na letnie przyjęcia urodzinowe.

Oprócz tego tort z nadrukiem Peppy możemy ozdobić zielonym kremem imitującym trawę i cukrowymi kwiatkami. Małych wielbicieli tradycyjnych słodkości z pewnością ucieszy natomiast ciemny biszkopt, a także połączenie śmietankowego oraz czekoladowego kremu. Ciemny kolor masy może wówczas nawiązywać do błotka, w którym Peppa i George uwielbiają się bawić.

Tort z opłatkiem – „Świnka Peppa” i nie tylko

Kolorowy opłatek na tort z Peppą to jednak tylko przykładowa ozdoba tortu dla dzieci. Z przyjemnością wydrukujemy dowolny jadalny obrazek – wystarczy, że wraz z zamówieniem klient prześle nam również wybrany plik graficzny. Zachęcamy do wyboru wyjątkowych produktów najwyższej jakości, dostarczanych przez cukiernię internetową E-tort.pl!