Torty angielskie

Przygotowując przyjęcie dla bliskiej osoby lub organizując imprezę firmową, chce się, aby spotkania te były idealne. Pomóc w tym mogą dopracowane torty angielskie, udekorowane figurkami stworzonymi z masy cukrowej. Stanowią one doskonałą alternatywę dla wariantów z galaretką czy tych ozdobionych kremem. Tego rodzaju wypieki to świetny wybór zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, które mogą na tego rodzaju słodkościach oglądać swoje ulubione zwierzątka czy też postacie z bajek.

Czym charakteryzują się torty angielskie?

Brytyjczycy przykładają bardzo dużą wagę do wyglądu przygotowywanych wypieków. W związku z tym w przypadku tortów w stylu angielskim nie można mówić o przypadkowości. Wszystkie dodatki są dobrane w taki sposób, aby uzyskany wypiek był perfekcyjny. Cechą charakterystyczną tego rodzaju słodkości jest przede wszystkim wykonanie umieszczonych na nich dekoracji z masy cukrowej lub marcepanowej. Całe torty angielskie są zazwyczaj przykryte takim „płaszczem” w różnych kolorach.

Wykorzystanie jadalnych figurek pozwala na tworzenie niepowtarzalnych tortów angielskich, np. z postaciami z bajek jak „Kraina Lodu” czy „My Little Pony”. Te wypieki doskonale sprawdzają się jako torty urodzinowe dla najmłodszych. Warto jednak podkreślić, że nie tylko maluchom podobają się słodkości stworzone w tym stylu. Z masy można również tworzyć zabawne dekoracje, wywołujące uśmiechy na twarzach wszystkich mających okazję skosztować tego rodzaju tortu.

Nie można też zapominać o eleganckim wydaniu tego rodzaju wypieków. Masa może bowiem przyjmować pudrowe odcienie, które stanowią doskonałe tło dla jadalnych kwiatów, nadających słodkościom wyszukanego charakteru. Co więcej, w naszej ofercie można znaleźć również torty angielskie przypominające określone przedmioty, co także prezentuje się bardzo ciekawie.

Kiedy warto postawić na torty angielskie?

Torty angielskie są oryginalnym uzupełnieniem niemal każdego przyjęcia. Dzięki szerokiemu wyborowi wypieków klienci E-tort mogą znaleźć zarówno warianty świetne na eleganckie wydarzenia, jak i te zabawne, odpowiednie na urodzinowe spotkanie w gronie przyjaciół. Jedno jest pewne — tego rodzaju wypieki są doskonałe dla każdego, kto chce, aby tort na danym przyjęciu zwrócił uwagę wszystkich gości. Oprócz świetnego wyglądu wypieku oraz jego wyśmienitego smaku, w E-tort gwarantujemy także dostawę zamówienia pod wskazany adres o określonej godzinie