Tort z opłatkiem SPIDER-MAN

Spider-Man po raz pierwszy ukazał się w komiksach w 1962 roku i bardzo szybko zyskał popularność wśród dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Po 60 latach jego sława nie słabnie, nic więc dziwnego, że torty z nadrukiem Spider-Mana są bardzo często zamawiane przez naszą stronę internetową. Wizerunek ulubionego superbohatera na talerzu to frajda dla każdego fana komiksów. Dlatego jest to doskonały pomysł na tort dla dzieci oraz dorosłych!

Dobór smaków i kolorów tortu z nadrukiem Spider-Mana

Projekt tortu z nadrukiem ze Spider-Manem warto dobrać do palety kolorów jadalnego obrazka. Barwy tego superbohatera to czerwień i błękit z białymi oraz czarnymi akcentami. Doskonale sprawdzą się więc dwie różne masy, na przykład:

  • wiśniowa i czekoladowa,
  • truskawkowa i śmietankowa.

Wówczas za pomocą bezpiecznych barwników spożywczych nadamy im kolory odpowiadające odcieniom na obrazku. Jeśli klientowi zależy na zupełnie innych kompozycjach smakowych, polecamy kontakt z naszym biurem, a być może dostarczymy ciasto z kremem kokosowym, ciasteczkowym lub tropikalnym!

Opłatek na tort ze Spider-Manem to nie jedyna ozdoba, jaka może znaleźć się na zamawianym produkcie. Aby ukryć brzegi jadalnego obrazka, za pomocą rękawa cukierniczego wykonujemy drobne, kremowe różyczki. Napis z imieniem solenizanta można dodać do obrazka przed drukowaniem za pomocą dowolnego programu graficznego albo powierzyć to zadanie doświadczonym cukiernikom. Topper w kształcie pajęczyny także świetnie uzupełni opłatek i nada tortowi głębi.

Dlaczego warto wybrać tort z opłatkiem ze Spider-Manem?

Spider-Man to wyjątkowo popularny design na wypieku dla dzieci, jednak ze względu na skomplikowany wizerunek czasami trudno jest samodzielnie przygotować ciasto z realistyczną dekoracją. Jadalny obrazek w tortach z opłatkiem może być wydrukowany w dowolny wzór, na przykład:

  • Spider-Man huśtający się na swojej sieci,
  • Spider-Man wypuszczający sieć,
  • ulubiona scena z filmu o superbohaterze,
  • zdjęcie małego solenizanta przebranego za Spider-Mana.

Opłatek na tort ze Spider-Manem jest właściwie niewyczuwalny i nie zawiera części stabilizujących jak wykałaczki, w przeciwieństwie do innych ozdób. Wypiek z płaskim nadrukiem to znacznie lepsza opcja od cukrowych czy marcepanowych figurek, ponieważ nie wpływa na smak ciasta. Jest również znacznie tańszy od skomplikowanych dekoracji.

Dowolność wyboru dekoracji w tortach z opłatkiem

Zdobiony tort z nadrukiem Spider-Mana to nie jedyne ciasto, jakie możemy przygotować dla naszych klientów. Specjalna drukarka umożliwia nanoszenie dowolnego obrazka na jadalny opłatek, który później umieszczamy na wypieku. Aby umieścić inną grafikę czy zdjęcie na urodzinowy tort, trzeba załączyć plik z projektem do zamówienia. Dzięki temu tworzymy ciasta z motywami przewodnimi, dokładnie takie, o jakich marzą solenizanci. Współpracujący z firmą cukiernicy są godni zaufania, o czym świadczy powiększająca się grupa zadowolonych łasuchów.