Tort z opłatkiem MYSZKA MIKI

Myszka Miki od bardzo dawna jest ulubionym bohaterem dzieci na całym świecie. Niemal od stu lat bawi widzów przyjaznym usposobieniem oraz pomysłowością. Nic więc dziwnego, że wypieki z jej wizerunkiem są bardzo popularne wśród naszych klientów. Tort z opłatkiem z Myszką Miki idealnie nadaje się na imprezy urodzinowe jedno- czy dwulatków, a także starszych dzieci. Wesołe oczy oraz uroczy nosek wywołują uśmiech na twarzy każdego malucha.

Zdobiony tort z nadrukiem Myszki Miki

Dopasowanie smaku i koloru masy do opłatka sprawia, że uzyskujemy wizualnie spójny tort z myszką Miki. Obrazki zazwyczaj przedstawiają zwierzątko w charakterystycznych, czerwonych spodenkach z białymi guziczkami oraz żółtych butach. Bez problemów możemy przygotować masy w tych kolorach. Smaki kremów harmonizujących z tymi odcieniami to na przykład:

  • wiśnia lub malina,
  • brzoskwinia czy mango,
  • czekolada,
  • śmietanka.

Niezwykle często myszka Miki pojawia się również w otoczeniu błękitu – z przyjemnością przygotujemy masę w takich odcieniach za pomocą bezpiecznych dla dzieci barwników spożywczych.

Dodatkowe elementy ozdobne na powierzchni ciasta skutecznie podkreślą wizerunek Myszki Miki. Szablon na tort możemy dodatkowo uzupełnić wypukłymi elementami z kremu, na przykład oczy, nosek czy guziczki na spodniach z powodzeniem wyciśniemy z rękawa cukierniczego. W ten sam sposób na torcie możemy zapisać też imię solenizanta. Dzięki takim szczegółom wypiek na długo pozostaje w pamięci gości.

Pyszne wypieki dla dzieci i dorosłych

Chociaż wygląd tortu dla dzieci to pierwsze, na co zwracają uwagę goście na przyjęciu, równie ważny jest jego smak. Starannie wyselekcjonowane składniki, a także autorskie receptury sprawiają, że każdy tort z nadrukiem myszki Miki stanowi gratkę nie tylko dla wielbicieli słodyczy. Przyjemnie wilgotny, lekki deser rozpływa się w ustach.

Jeśli natomiast klient chce uzyskać inny smak urodzinowego tortu z opłatkiem myszki Miki, powinien skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. Oferujemy możliwość przygotowania innych kompozycji, na przykład ananasowej czy połączenia mięty z czekoladą. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć torty według wizji solenizantów.

Nie tylko Myszka Miki – szablony na torty

Tort z nadrukiem Myszki Miki może przedstawiać również przyjaciół głównego bohatera bajki, na przykład:

  • myszkę Minnie,
  • kaczora Donalda,
  • kaczki Daisy,
  • Goofy’ego.

Z taką paczką każda okazja będzie z pewnością udana! Opłatek na tort z myszką Miki czy jej przyjaciółmi to jednak niejedyna ozdoba, jaką możemy przygotować. Wystarczy, że do zamówienia dołączona będzie dowolna grafika czy zdjęcie (niekoniecznie z podobizną bohatera bajek dla dzieci), a z przyjemnością przemienimy je w jadalny obrazek. Dostarczamy wówczas jedyne w swoim rodzaju wypieki. Wybierz wyjątkową ofertę cukierni internetowej E-tort.pl!