Torty dla chłopców

Przyjęcie urodzinowe lub inna równie doniosła okazja to wyjątkowy dzień nie tylko ze względu na rozwój dziecka czy organizację zabawy. Uczestniczenie w doborze tortu dla chłopców pozwala dzieciom na wyrażanie klarujących się preferencji. Coroczna tradycja to doskonały sposób na uczczenie wielu ważnych osiągnięć w życiu młodego człowieka. Odpowiedni tort dla chłopców sprawi, że pociecha ze zniecierpliwieniem będzie oczekiwała kolejnego święta.

Ozdoby na torty dla chłopców

Każdy wypiek na specjalną uroczystość trzeba dobrać do konkretnej osoby. Torty dla chłopców na 2 latka i młodszych powinny być opatrzone ulubionym bohaterem z bajki albo uśmiechniętym zwierzątkiem z dużymi oczami. Taka sympatyczna postać z pewnością spodoba się małym dzieciom. Wystarczy dobrać także odpowiedni kolor, na przykład jasny błękit, oraz smak lekkiej masy śmietanowej. Wówczas ciasto nie tylko będzie ozdobą stołu, ale i pysznym deserem.

Starszaków najlepiej jest delikatnie wypytać o preferowane ozdoby na torty dla chłopców. Samochody z masy cukrowej ustawione na powierzchni przypominającej ulicę to świetny wybór. Dziecko zainteresowane motoryzacją z pewnością ucieszy się z takiego prezentu. Znaki drogowe w formie lizaków i trawa z zielonego kremu doskonale uzupełnią słodką ulicę na torcie dla chłopca. Traktory są równie popularnym rozwiązaniem – wtedy górę ciasta trzeba przekształcić w zielone pole albo farmę ze zwierzętami.

Proste torty dla chłopców

Chociaż ciasta 3D są bardzo popularne, to dość często rodzice wybierają także proste torty dla chłopców. Prostokątny biszkopt stanowi klasyczną opcję, która sprawdza się niezależnie od wieku dziecka. Za pomocą śmietanowego kremu cukiernicy E-tort mogą z łatwością przygotować tradycyjne zdobienie w formie liści czy kwiatów. Ciekawym pomysłem jest uzupełnienie tortu dla chłopca na zamówienie ulubionymi słodyczami pociechy. Wówczas na powierzchni umieścimy czekoladki, herbatniki i kawałki batoników. Owoce stanowią nieco bardziej zdrową alternatywę dla takiej opcji.

Torty dla chłopców – cena

Oprócz ciekawych aranżacji tortów dla chłopców oferujemy także wybór koloru biszkoptu oraz smak masy. Wśród najmłodszych najpopularniejsze są kremy czekoladowe i orzechowe. Warstwa owocowego musu lub konfitury przełamie wówczas słodycz takiego tortu dla chłopców. Cena produktów E-tort w głównej mierze zależy od liczby gości zaproszonych na uroczystość, warto zatem dokładnie wypełnić formularz zamówienia. Nieduże koszty pięknego tortu dla dziecka stanowią przyjemną niespodziankę dla wielu naszych klientów.