Torty na 18 urodziny

Każdy jubileusz jest w życiu człowieka ważnym świętem, jednak to właśnie 18 urodziny są bardzo wyjątkowe. To czas, kiedy młoda osoba wchodzi powoli w dorosłość i zaczyna się usamodzielniać, warto więc zorganizować większe przyjęcie, którego punktem kulminacyjnym będzie zachwycający tort na 18.

Torty na 18 dla dziewczyny i chłopaka

Chociaż w internecie można znaleźć wiele różnorodnych, inspirujących wzorów wypieków, to nie zawsze przy zamawianiu tortów na 18 trzeba kierować się płcią solenizanta. Znacznie ciekawiej jest zaskoczyć tę osobę ciastem ozdobionym z uwzględnieniem jej zainteresowań. Ciasto dla fanów sportu należy wówczas przygotować w kształcie piłki nożnej albo z figurką podnoszącą ciężary. Interesujący motyw to także ulubiona gra komputerowa lub film nastolatka. Natomiast tort na 18 na zamówienie w kształcie banknotu lub pełnego portfela stanowi formę życzeń dostatku.

Masa cukrowa lub marcepanowa pozwala doświadczonym cukiernikom przygotować niemal dowolne ozdoby tortów. Ciasta pokryte różowym lukrem, z dekoracjami w kształcie kosmetyków albo toreb na zakupy to typowe torty na 18 dla dziewczyny. Piętrowe wypieki prezentują się atrakcyjnie ozdobione kwiatami, koronkami lub wstążkami. Z kolei tradycyjne torty na 18 dla chłopaka przygotowujemy często w kształcie samochodu, butelki alkoholu czy logo ulubionego klubu sportowego.

Śmieszne torty na 18

Nietypowe torty na 18 to doskonały pomysł dla solenizanta z dużym poczuciem humoru. Wypieki udekorowane figurkami w niedwuznacznych pozach albo ukształtowane w wybrane części ciała są dość odważnym rozwiązaniem, które nie sprawdza się w każdej sytuacji, trzeba więc podejść do niego z wyczuciem. Śmieszne torty na 18 można ozdobić ulubionym memem solenizanta, wówczas przyjęcie urodzinowe zyska niecodzienny motyw przewodni.

Torty na 18 na zamówienie

Nasz sklep przygotowuje torty na 18 urodziny dokładnie takie, jak to opisano w formularzu zamówienia, warto więc dać się ponieść kreatywności! Wybrać można zarówno wygląd zewnętrzny, jak i kolor biszkoptów oraz smak masy. Tort na 18 urodziny nasączony alkoholem z pewnością stanowił będzie niemałą niespodziankę dla solenizanta. Autorskiej receptury krem jest wyjątkowo lekki, zatem idealnie pasuje do ciast na hucznych oraz kameralnych imprezach urodzinowych.

W razie braku pomysłu świetnym prezentem mogą być torty prostokątne na 18. Można na nich umieścić obrazek lub ciekawą grafikę. Cena wypieków nie stanowi dużego wydatku, ale zależy od tego, ile osób klient przewiduje na przyjęciu. Taki jubileusz świętuje się tylko raz w życiu, zatem nie warto na nim przesadnie oszczędzać, tylko dać dorastającemu nastolatkowi upominek, który zapamięta na resztę życia. Zapraszamy do wyboru propozycji od E-tort.