Tort z opłatkiem KOTEK

Osobom szukającym pomysłu na ciekawe ciasto okolicznościowe dla dziecka, polecamy przygotowywane przez współpracujących z nami cukierników torty z opłatkiem! Kotek to jeden z najpopularniejszych jadalnych obrazków, jakie możemy nanieść na biszkopt z masą. Wbrew pozorom taki nadruk nie jest zarezerwowany wyłącznie dla dorosłych wielbicieli mruczków, ale także dla maluchów.

Opłatek na tort z kotkiem a kolor i smak ciasta

W zależności od koloru kotka oraz samego obrazka możemy dopasować odpowiedni kolor i smak masy do ciasta. Przykładowo różowe lub fioletowe zwierzątka z pewnością świetnie uzupełnią krem truskawkowy lub jagodowy. Oto kilka pomysłów na projekt tortów z nadrukiem kotków realistycznych:

  • kot biały – bita śmietana,
  • kot rudy – masa brzoskwiniowa czy pomarańczowa,
  • kot brązowy – krem karmelowy albo orzechowy,
  • kot czarny – biszkopt i masa czekoladowa,
  • kot w kropki – krem straciatella lub z kawałkami czekoladowych ciasteczek.

Oprócz powyższych propozycji możemy też przygotować projekt idealnego tortu z opłatkiem. Kotek nie musi determinować koloru masy – dzięki bezpiecznym barwnikom spożywczym nadamy jej dowolny odcień.

Oryginalny tort z nadrukiem kotka albo innego obrazka

Własnoręcznie zaprojektowany opłatek na tort z kotkiem to szczególnie dobry pomysł dla najmłodszych solenizantów. Jedno-, dwu- czy trzylatek w dniu urodzin nie zawsze ma już swoje ulubione postacie z bajek. Wówczas świetnym pomysłem jest ozdobienie tortu dla dziecka nadrukiem przyjaznego zwierzątka. Oprócz kotka może to być na przykład:

  • piesek,
  • owieczka,
  • miś,
  • małpka.

Wyraźne kolory, duże oczy i uśmiech świetnie oddziałują na malucha, z pewnością wywołają więc głęboki zachwyt. Tort z nadrukiem kotka doskonale uświetni niewielkie imprezy – nieskomplikowana konstrukcja sprawia, że przewóz jest wyjątkowo łatwy i bezpieczny, a cena atrakcyjna.

Mimo że tort z nadrukiem kotka jest wyjątkowo popularny wśród małych łasuchów, to nie jedyny rodzaj wypieku, jaki możemy przygotować. Jeśli zamawiającemu zależy na uzupełnieniu wypieku o inny obrazek na opłatku, wystarczy, że wyśle go do nas wraz z zamówieniem. Dowolna grafika, niekoniecznie z bohaterem bajek dla dzieci, świetnie uzupełni urodzinowy tort i nada mu unikalny charakter. Wybierz wyjątkowe wypieki z oferty cukierni internetowej E-tort.pl!