Torty dla dzieci

Urodziny, chrzest czy komunia to bardzo ważne uroczystości w życiu nie tylko rodziców, ale i pociech. Nieodłącznym elementem przyjęć jest wówczas odpowiedni tort dla dzieci. Dzięki niemu świętowanie w gronie bliskich na długo zapada w pamięci. Warto zaufać sklepowi E-TORT i zadbać, aby ciasto dobrze wyglądało oraz wyśmienicie smakowało.

Torty dla dzieci na zamówienie

Wielu rodziców zmaga się często z problemem, jakie zdobienie na tort dla dzieci wybrać. Rozwiązanie jest dość proste – wystarczy dyskretnie podpytać malucha o ulubioną bajkę czy grę i na podstawie odpowiedzi zlecić przygotowanie ciasta z figurką z masy cukrowej. Bohaterowie z ekranu na odświętnym torcie to gwarancja wielkiej radości szkraba oraz jego gości. Małym łasuchom, które nie potrafią jeszcze mówić, polecamy torty śmietanowe dla dzieci z podobizną zwierzątka. Pluszowa postać z dużymi oczami i sympatycznym pyszczkiem z pewnością wywoła u szkrabów uśmiech.

Zdobienia trzeba także dopasować do charakteru okazji – inspiracji można zasięgnąć w galerii naszej cukierni. Torty dla dzieci na chrzest to zazwyczaj niewielkie wypieki w pastelowych odcieniach, przyozdobione figurką pluszowego misia lub śpiącego malucha. Natomiast ciasta na komunie są zazwyczaj białe, z ozdobami religijnymi lub żywymi kwiatami. Torty śmietanowe dla dzieci oferujemy w wielu różnorodnych smakach, zaś do ulubieńców najmłodszych należą czekoladowy oraz orzechowy.

Torty dla dzieci bez masy cukrowej

Masa cukrowa to doskonały sposób, aby uformować dowolną dekorację na ciasto. Po rozwałkowaniu masa może także stanowić jednolite, gładkie tło do pokrycia całego wypieku. Jednak nie wszyscy najmłodsi przepadają za słodką powłoką. Nie oznacza to, że trzeba zrezygnować z bogatych dekoracji. Torty dla dzieci bez masy cukrowej ozdobione minibezami, ciasteczkami, owocami albo tradycyjną masą śmietanową prezentują się równie atrakcyjnie. E-tort oferuje przygotowanie tortów śmietanowych dla dzieci na zamówienie, na przykład:

  • naked cake (struktura biszkoptu jest widoczna z boku ciasta),
  • drip cake (czekolada lub polewa wpływa drobnymi strugami z powierzchni tortu),
  • foto cake (nadruk ulubionej postaci z bajek drukujemy na specjalnym opłatku).

Torty dla dzieci – cena

Torty dla dzieci na zamówienie cieszą się coraz większą popularnością. I nic dziwnego – znacznie lepiej jest zlecić przygotowanie skomplikowanego wypieku doświadczonym cukiernikom, którzy wiedzą, jakie techniki zastosować, aby osiągnąć dany efekt na tortach dla dzieci. Cena tortów dla dzieci wywołuje miłe zaskoczenie u naszych klientów, zatem warto zakupić takie ciasto na wyjątkowe okazje. 

Cukiernie współpracujące z E-tort dokładają wszelkich starań, aby torty dla dzieci były dokładnie takie, jakie wymarzą sobie mali domownicy. Rodzice mogą wybierać spośród wielu opcji dotyczących koloru biszkoptu oraz smaku ciasta, możemy także przygotować masę spoza listy, na przykład kokosową, karmelową lub straciatella. Korzystamy wyłącznie ze składników bezpiecznych dla dzieci, nie ma zatem obaw o alergie.