Torty bezowe

Wszystkim, którzy chcą urozmaicić dowolne przyjęcie wypiekiem szczególnym, o oryginalnym wyglądzie, smaku i dodatkach, polecamy torty bezowe na zamówienie. We współpracy z E-TORT profesjonalni i artystycznie uzdolnieni cukiernicy przygotowują swoje smakowite dzieła sztuki, bo tak trzeba nazwać piękne bezowe torty z dodatkami, które nadają całości unikalny wygląd. Wybierz tort bezowy, dekoracje i liczbę gości - my zajmiemy się dostawą.

Torty bezowe na zamówienie - Pavlova z owocami

Anna Pavlova była rosyjską primabaleriną, której nazwisko zostało zapożyczone przez sztukę cukierniczą. I wydaje się, że pasuje idealnie do popularnych tortów bezowych - ich wygląd sprawia wrażenie lekkości, z którą w tańcu poruszała się wschodnia tancerka. Puszysta beza to sekret udanego wypieku i efekt, który jest niełatwy do uzyskania. Marząc więc o wielowarstwowym, nieopadającym i nietuzinkowo udekorowanym bezowym torcie, warto skorzystać z pomocy doświadczonych cukierników.

Najpopularniejsze torty bezowe na zamówienie to połączenie słodkiej Pavlovej z owocami, które przełamią intensywny smak bezy. W E-TORT stawiamy na różnorodność, dlatego do wyboru jest wiele opcji: bezowe torty z truskawkami, borówkami, malinami, żurawiną czy granatem.

Oryginalne torty bezowe na zamówienie

Oprócz owocowego uzupełnienia E-TORT proponuje także torty bezowe przełamane smakami czekolady, kajmaku, orzechów, alkoholu czy kawy. Jeśli więc naszym Klientom zależy na torcie o olśniewającym wyglądzie i unikalnym smaku, lecz sama beza można wydawać się im zbyt słodka, najlepszym wyborem będą właśnie bezowe torty z wyżej wymienionymi składnikami. Takie połączenia zaskoczą gości i z pewnością uraczą nie tylko ich zmysł estetyczny, ale także podniebienia.

Torty bezowe - cena i wielkość

W naszym serwisie samodzielnie można modyfikować to, jak duże będą zamawiane torty bezowe. Cena zależy oczywiście od rozmiaru, a tym samym od liczby gości. Doświadczenie podpowiada nam, że dobrym rozwiązaniem będzie zamówienie nieco większego tortu bezowego, ponieważ proponowanym przez nas wypiekom ciężko się oprzeć - niejeden miłośnik słodkości poprosi o dokładkę.

Możemy wzbogacić torty bezowe o dekorację w postaci napisu wybieranego na etapie zamówienia. Szczególnie polecamy go na uroczystości na cześć konkretnej osoby lub osób. Takie wyróżnienie na pewno ich uszczęśliwi i wyróżni w ten szczególny dzień. Oprócz tego można dodać do tortów bezowych dekoracje w postaci świeczek (tradycyjnych, cyferek lub fontanny/wulkanu). Żeby impreza miała unikalny klimat, do tortów bezowych na zamówienie możemy dorzucić tematyczne bukiety balonowe - szczególnie na urodziny dzieci i dorosłych, baby shower, walentynki czy dzień matki.