Śmieszne torty

Okazje takie jak wieczór panieński czy kawalerski powinny zostać uczczone kawałkiem smacznego ciasta. Dlaczego więc nie postawić na śmieszne torty, które nie zachwycą wszystkich wyśmienitym smakiem, a przy tym, na pewno rozbawią każdą świętującą osobę? Tego rodzaju wypieki to również świetny wybór na urodziny oraz inne imprezy, które doskonale uzupełnią śmieszne torty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnych wypieków!

Dlaczego warto zdecydować się na zakup śmiesznego tortu?

Śmieszne torty to świetne uzupełnienie imprezy. Dzięki niepowtarzalnym napisom oraz oryginalnym figurkom tego rodzaju wypieki zachwycą każdego. Jeśli ktoś nie wie, co wręczyć przyjaciółce na wieczór panieński czy jak zaskoczyć kolegę podczas jego ostatnich chwil w roli kawalera — warto postawić na tworzone przez współpracujących z nami cukierników śmieszne torty. Warianty nawiązujące do erotyki podkreślą charakter wydarzenia i sprawią, że wszystkie obecne na nim osoby będą bawić się jeszcze lepiej.

Warto także podkreślić, że śmieszne torty to również doskonały wybór dla osób, które szukają tortu dla przyjaciela czy członka rodziny na urodziny. Takie wypieki dobrze sprawdzą się podczas przyjęć we wspólnym gronie i na pewno nie zastaną niezauważone, rozbawiając wszystkich, łącznie z osobą obchodzącą swoje święto — a tego wyjątkowego dnia najważniejszy jest przecież uśmiech solenizanta. W związku z tym warto wręczyć mu jeden z naszych niepowtarzalnych śmiesznych tortów, przygotowywanych na zamówienie.

Nie tylko smak, lecz także wygląd — śmieszne i smaczne torty

Najważniejszą cechą oferowanych wypieków jest ich smak. Każdy śmieszny tort jest przygotowywany ze świeżych składników od sprawdzonych dostawców. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie wypieki zadowolą kubki smakowe naszych klientów. Co więcej, za wyjątkowością oferowanych śmiesznych tortów stoją także receptury samodzielnie opracowane przez współpracujących z nami cukierników. Mogą oni przygotować wypieki o smaku:

  • czekoladowym,
  • śmietankowym,
  • orzechowym,
  • oreo,
  • cytrynowym,
  • truskawkowym.

Ponadto zamawiający może zmienić klasyczny biszkopt  na wariant czekoladowy, jeśli tort ma trafić w ręce osoby, która szczególnie lubi kakaowe słodkości. Jeżeli uzyskanie wybranych kolorów dekoracji nie jest możliwe przy użyciu składników odpowiedzialnych także za smak wypieku, wykorzystywane są bezpieczne barwniki do żywności, dzięki którym powstają nawet skomplikowane projekty śmiesznych tortów.

Warto przy tym zaznaczyć, że nie trzeba ograniczać się jedynie do zaproponowanych na stronie wariantów — jeśli klient ma pomysł na śmieszny tort, może się z nami skontaktować, a współpracujący z nami cukiernicy dołożą wszelkich starań, aby go zrealizować!

Śmieszne torty w ofercie sklepu E-tort

W sklepie E-tort można znaleźć różnego rodzaju śmieszne torty, które doskonale sprawdzą się podczas licznych przyjęć. Zabawne dekoracje na pewno przykują uwagę wszystkich gości, sprawiając, że każdy z nich przez cały wieczór będzie się uśmiechać. 

Warto również pamiętać o tym, że wybrane słodkości mogą zostać dostarczone pod wskazany adres o określonej godzinie, np. na początku imprezy. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za jej organizację spotkania nie będą musiały zajmować się odbiorem śmiesznego tortu ani jego przewozem — zamiast tego wystarczy, że wybiorą miejsce i czas dostawy podczas dokonywania zamówienia.

Śmieszny tort to smaczny, zabawny prezent, który ucieszy każdego, bez względu na wiek czy okazję. Dzięki nim każde przyjęcie zyska niepowtarzalny charakter, a wszyscy goście jeszcze długo po jego zakończeniu będą je wspominać.