Tort z opłatkiem FORTNITE

Fortnite to gra, która jakiś czas temu kompletnie zawojowała świat wielbicieli wirtualnej rozrywki. Kilka trybów gry, a także wiele postaci sprawia, że tytuł ma swoich fanów na całym świecie, zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Tort z opłatkiem „Fortnite” jest więc świetnym sposobem na urozmaicenie przyjęcia urodzinowego każdego zapalonego gracza.

Wzory opłatków na tort z „Fortnite”

Jak ozdobić ciasto okolicznościowe z motywem „Fortnite”? Opłatek na tort to doskonały pomysł na urozmaicenie niewielkiego wypieku. Jadalny obrazek może przedstawiać na przykład:

  • logo gry,
  • bronie lub narzędzia,
  • postacie,
  • zabawną lamę-piniatę.

Ze względu na nieskończenie wiele opcji kolorystycznych tortu z nadrukiem „Fortnite”, proponujemy zastosowanie barwionych kremów zarówno pomiędzy biszkoptami, jak i na zewnątrz wypieku. Najpopularniejsze kolory w grze to zielony, niebieski, fioletowy, biały oraz czarny. Za pomocą bezpiecznych barwników spożywczych nadamy kremowi wybrany odcień.

Niepowtarzalny smak produktów E-tort

Jesteśmy wyjątkowo dumni z tortów dla dzieci, które dostarczamy, ponieważ często są wyrazem kreatywności zarówno ze strony osoby zamawiającej ciasto, jak i współpracujących z nami cukierników. Warto jednak pamiętać, że wypieki okolicznościowe to nie tylko dekoracje, ale również smak. Dzięki starannie dobranym składnikom przygotowujemy przyjemnie miękkie i wilgotne torty – biszkopty oraz pyszne masy na długo zapadają klientom w pamięć. Oferujemy kremy takie jak:

  • cytrynowy,
  • malinowy,
  • truskawkowy,
  • czekoladowy,
  • śmietankowy,
  • orzechowy.

Jeśli klient marzy o innym smaku ciasta, należy napisać do biura obsługi klienta – współpracujący cukiernicy z przyjemnością przyrządzą wyjątkową kompozycję. Do opłatka na tort z „Fortnite” świetnie pasuje smak kakaowych ciasteczek z kremem, masa na bazie tropikalnych owoców albo miętowa z kawałkami czekolady. Przed wyborem warto dyskretnie wypytać solenizanta o preferowane smaki, a nie będzie żadnych wątpliwości, czy ciasto sprosta jego podniebieniu.

Torty z opłatkiem z „Fortnite” i nnymi grafikami

Kolorowy opłatek na tort z „Fortnite” to nie jedyna dekoracja, jaką możemy urozmaicić zamówione ciasto. Klienci wybierają dowolne grafiki czy zdjęcia, a następnie załączają plik w formularzu zamówienia. Dzięki drukarce z barwnikami spożywczymi przygotowujemy jadalny obrazek według ich pomysłów. Wielką zaletą takich zdobień jest fakt idealnego odwzorowania palety kolorystycznej oryginalnej grafiki. Zadrukowany opłatek nie wpływa na smak ciasta, ani jego fakturę. Zapraszamy do skorzystania z oferty cukierni internetowej E-tort.pl!