Tort z opłatkiem JEDNOROŻEC

Chociaż jednorożce są od bardzo dawna uwielbianymi przez dzieci stworzeniami, kilka lat temu furorę zaczęły robić także wśród dorosłych. I nic dziwnego – obecnie symbol młodzieńczej energii oraz oryginalności to właśnie jednorożec. Opłatek na tort z tym stworzeniem świetnie uzupełnia więc urodziny dużych i małych łasuchów. Torty urodzinowe z jednorożcem to dobry i sprawdzony sposób na urozmaicenie przyjęcia.

Nietuzinkowy tort z nadrukiem jednorożca – moc kolorów

Mimo że torty z nadrukiem jednorożca to często ciasta z bogatymi zdobieniami, nieskomplikowane dekoracje sprawdzą się równie dobrze. W przypadku ciasta jednopiętrowego warto postawić na ciekawe kolory masy, wzór różyczek robionych rękawem cukierniczym, a także sam jadalny obrazek. To doskonały pomysł na tort dla dziecka. Przykłady ciekawych grafik na opłatek na tort z jednorożcem to chociażby:

  • stworzenie galopujące po kolorowej tęczy,
  • głowa jednorożca z ozdobną grzywą,
  • realistyczny wizerunek jednorożca,
  • zabawny rysunek zwierzęcia.

Tradycyjnie oprócz bieli róż także pojawia się na zwierzęciu. Opłatek na tort z jednorożcem może więc idealnie uzupełnić masa śmietankowa lub truskawkowa. Magiczne stworzenia znane są z galopowania po łuku tęczy, zatem tort z nadrukiem jednorożca może być również otoczony różnokolorową masą. Zarówno żywe, wyraziste barwy, jak i te pastelowe nasi cukiernicy uzyskują za pomocą bezpiecznych barwników spożywczych. Dzięki nim klient może wybrać dowolny smak masy i nadać ciastu idealny wygląd.

Niezwykle pomysłowe podejście to połączenie wybranego motywu z jednorożcem. Opłatek na tort z jednorożcem z Hogwartu (zapraszamy do kategorii torty z opłatkiem Harry Potter) albo jednorożcem zombie stanowi świetny pomysł na dekorację ciasta dla nastolatków lub dorosłych.

Torty z opłatkiem, które rozpływają się w ustach

Standardowo oferujemy takie kompozycje smakowe kremów jak:

  • wiśnia,
  • brzoskwinia,
  • cytryna,
  • czekolada,
  • orzechy,
  • kawa.

Oprócz nich jednak oferujemy przygotowanie masy do tortu z nadrukiem jednorożca według pomysłu zamawiających! Krem o smaku straciatella, ciasteczkowym lub chociażby kokosowym to tylko przykłady – prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Z przyjemnością przygotujemy wymarzony tort z opłatkiem oraz ulubionym nadzieniem.

Aby uniknąć zbyt słodkiego wypieku dla dzieci (na przykład z masą karmelową), biszkopty możemy przełożyć kwaskowatym musem owocowym. Wówczas ciasto stanie się znacznie lżejsze.

Nie tylko torty z opłatkiem z jednorożcem

Tort z nadrukiem jednorożca to tylko przykład ciast, jakie możemy dostarczyć. Zaawansowana drukarka spożywcza pozwala przygotować dowolny obrazek w jadalnej wersji. Warto dołączyć więc wybraną grafikę do formularza zamówienia E-tort, a my dołożymy wszelkich starań, aby wypiek spełniał wizję klienta.