Torty prostokątne

Ciężko wymienić wszystkie okazje, na które torty prostokątne sprawdzają się idealnie. Tak uniwersalny kształt pozwala na nanoszenie wszelkich dekoracji, napisów, wzorów i cukrowych figurek. Prostokątne torty same w sobie są więc prezentem - najlepiej sprawdzają się jako spersonalizowane wypieki na urodziny czy jako torty firmowe. Współpracujący z E-TORT cukiernicy zadbają o to, żeby na stole zagościł unikalny tort prostokątny.

Torty prostokątne na zamówienie dla najmłodszych

Jak wyobrażamy sobie idealne torty prostokątne? Zdjęcia w naszej galerii obrazują, że nie ma jednego przepisu na udany wypiek. Prostokątne torty są na tyle uniwersalne, że można z nich stworzyć coś naprawdę niepowtarzalnego. Zachwyci to szczególnie nasze pociechy, które nie mogą żyć bez swoich ulubionych postaci z bajek. Torty prostokątne z motywem z popularnej animacji są więc strzałem w dziesiątkę, jeśli chcemy sprawić dzieciom niespodziankę.

Torty prostokątne doskonale sprawdzą się także dla starszych miłośników słodkości. Wypieki na osiemnastkę możemy wzbogacić o dekoracje, które nadadzą im spersonalizowany charakter, dopasowany do świętującego. To samo dotyczy tortów dla dorosłych. Wniosek jest więc taki, że artystyczne, ozdobne torty prostokątne to prosty sposób na wyróżnienie jubilata w jego dzień.

Torty prostokątne - indywidualny dobór smaków

Tradycyjnie torty prostokątne to przepyszna warstwa śmietany lub kremu. Do wyboru mamy wiele możliwości wzbogacenia jej o jeden ze smaków: czekoladowy, tiramisu, kawowy, orzechowy bądź owocowy. Współpracujący z E-TORT cukiernicy mogą dodać do śmietany nuty truskawek, malin czy brzoskwiń, a do kremu cytryny lub czarnej porzeczki. To jednak tylko przykłady - pełna gama możliwości jest widoczna po wejściu w panel zamówienia tortu prostokątnego. Zdjęcia zaprezentowane w tej kategorii to tylko przykładowe projekty, więc nie ma tu ograniczeń. Z masy cukrowej lub marcepanowej można wykonać dowolne figurki i ozdoby na prostokątne torty.

Torty prostokątne - cena i wielkość

Te dwie rzeczy są ze sobą ściśle powiązane. Im więcej gości planujemy zaprosić, tym większy tort potrzebujemy. Proporcjonalnie wzrośnie też koszt zamówienia. Personalizując swoja ciasto, warto pomyśleć nad napisem. Jego cena jest niewielka, a efekt wyjątkowy. W ramach tortów prostokątnych na zamówienie możliwe jest również wykonanie tortu firmowego, tortu w kształcie książki i wielu innych. Ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia - jeśli jednak zabraknie pomysłu, wspólnie postaramy się dobrać najlepszy tort prostokątny do okazji.