Torty owocowe

Niezależnie od okazji - na weselu, przyjęciu komunijnym, urodzinach, imprezie firmowej czy rocznicy ślubu - zawsze następuje moment szczególnej radości, na który czekają wszyscy: tort! Owocowy, śmietankowy, czekoladowy, alkoholowy, bezowy - każdy rodzaj jest gwoździem programu. Wypiekami cieszącymi się ogromną popularnością wśród klientów E-TORT są pyszne torty owocowe. Na zamówienie cukiernicy wykonają je dla dowolnej liczby osób.

Torty owocowe - cukiernia i dostawa w dowolnej lokalizacji

Decydując się na kupno tortu owocowego, czeka nas duże wyzwanie - wybór jego wykonawców. Plusem tortów owocowych na zamówienie w E-TORT jest mobilne załatwienie wszystkich formalności. Współpracujemy z wieloma cukierniami w całej Polsce, dlatego dostawa nie będzie problemem. Na jakie okazje polecamy torty owocowe? Ten typ ciasta jest dość uniwersalny i zawsze smakuje większości lub wszystkim gościom, dlatego możemy postawić na niego w ciemno. Sprawdzi się zarówno na urodzinach dla dzieci, jak i wszelkich przyjęciach dla dorosłych lub mieszanego grona.

Pyszne torty owocowe na zamówienie - smaki, które zachwycą gości

Nie mamy jednego przepisu na torty owocowe. Cukiernia przygotuje wypiek o smaku wybranym przez zamawiającego na stronie E-TORT. Jeśli chodzi o torty owocowe, ceny są zawsze uzależnione od ich wielkości, a więc także od liczby częstowanych gości. Kolejne zmienne, które wpływają na koszt zamówienia to dekoracje oraz dodatki w postaci cyfr czy świeczek. Jeśli chodzi o wielkość tortu, zawsze warto zdecydować się na nieco większą wersję, zamiast kupować „na styk” - nasze torty owocowe są na tyle smakowite, że niejeden wielbiciel słodkości poprosi o dokładkę.

Wśród naszych tortów owocowych na zamówienie znajdują się takie smaki jak malina, wiśnia czy truskawka z ananasem. Ofertę ułożyliśmy tak, by zawrzeć w niej torty o smakach jak najbardziej uniwersalnych - to dobra droga do zaspokojenia podniebień wszystkich gości. Polecamy również tort z owocami i czekoladą, który cieszy się szczególnym powodzeniem wśród najmłodszych.

Torty owocowe - dekoracje i napisy

Do tortu owocowego można dodać napis. Jest szczególnie polecany na uroczystości na cześć konkretnej osoby czy osób. Przygotowanie dedykowanego napisu pozwoli jubilatowi poczuć się wyjątkowo. Wybierając spośród naszych wypieków, łatwo można zauważyć, że każdy z nich jest oryginalny pod względem dekoracji, które są nieodłącznym elementem każdego tortu - owocowe ozdoby w postaci wisienek, czekoladowe rurki, lukrowane wzory i wiele więcej.