Tort z opłatkiem BIEDRONKA I CZARNY KOT

Rodzice często bardzo długo szukają idealnego motywu na dziecięcy tort. Z opłatkiem z Biedronką i Czarnym Kotem można idealnie trafić w gusta swojego malucha! To doskonały pomysł zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Już wielu klientów przekonało się, jaką frajdę sprawia kilkulatkowi urodzinowy tort z nadrukiem. „Biedronka i Czarny Kot” to ulubiony serial wielu dzieci. Opowiada historię dwójki nastolatków, którzy za dnia są przyjaciółmi i uczniami paryskiego liceum, a w nocy zamieniają się w superbohaterów. W przebraniach Biedronki i Czarnego Kota nie znają swoich tożsamości, co prowadzi do wielu ciekawych sytuacji.

Opłatek na tort „Biedronka i Czarny Kot” a smak ciasta

Zdobiony tort z nadrukiem Biedronki i Czarnego Kota może kolorystycznie nawiązywać do kostiumów superbohaterów – w ten sposób kompozycja ciasta będzie spójna i atrakcyjna wizualnie. Z tego względu szczególnie polecamy takie kompozycje smakowe jak:

  • czekolada – ciemny odcień masy i biszkoptów doskonale wygląda z przebraniem Czarnego Kota,
  • truskawka lub malina – czerwień owoców w kremie lub świeżym musie przypomina strój Biedronki,
  • czekolada z wiśniami – inspiracja tortem szwarcwaldzkim świetnie dopełnia wizerunku obydwojga bohaterów.

Świetnym pomysłem jest także przygotowanie czerwonego tortu z czarnymi kropkami z zabarwionej masy, który będzie wyglądał jak kostium głównej bohaterki serialu.

Powyższe opisy to jednak tylko nasze propozycje. Z przyjemnością dostarczymy dowolny tort z nadrukiem. „Biedronka i Czarny Kot” jako motyw na przyjęcie urodzinowe otwiera wiele ciekawych możliwości dekoracji ciasta, zarówno pod względem kolorystycznym, jak i smakowym. Jeśli klientom zależy na smaku masy, którego nie można wybrać z formularza zamówienia, prosimy o kontakt, a przygotujemy wówczas krem mango czy miętowy z kawałkami czekolady.

Tort z nadrukiem Biedronki i Czarnego Kota albo innej grafiki

Wiele dzieci uwielbia serial „Miraculum: Biedronka i Czarny Kot”. Opłatek na tort przygotowany przez współpracujących z nami cukierników nie musi jednak przedstawiać wyłącznie postaci z bajek. Dzięki specjalnej drukarce możemy ozdobić zamawiany wypiek dowolnym jadalnym obrazkiem. Zachęcamy do wyboru wyjątkowych tortów z opłatkiem z naszej oferty. Wystarczy przesłać wybraną grafikę wraz z zamówieniem, a my zajmiemy się resztą!