Torty na wieczór panieński

Mówi się, że o pięknym ślubie marzy każda mała dziewczynka. Zanim ten dzień nastąpi, trzeba spędzić szaloną noc w gronie przyjaciółek i w ten sposób uczcić ostatnie chwile przed zamążpójściem. Doskonałym uzupełnieniem takiej imprezy jest słodki tort na wieczór panieński – zabawna lub odważna dekoracja z pewnością uświetni wieczór pełen wrażeń.

Śmieszne torty na wieczór panieński i kawalerski

Wielką popularnością cieszą się obecnie nietypowe torty na wieczór panieński na zamówienie. I nic dziwnego, doświadczeni cukiernicy oraz nieskończenie wiele inspirujących zdjęć na internecie sprawia, że przyszła pani lub pan młody może otrzymać naprawdę zaskakujący deser. Z masy cukrowej przygotowujemy ozdoby na ciasta w dowolnym kształcie, zatem E-tort zapewnia, że wypiek będzie wykonany zgodnie z życzeniem zamawiającego.

Śmieszne torty na wieczór panieński i kawalerski to bardzo często ciasta erotyczne. Biszkopt w kształcie biustu czy innych części ciała albo figurki przedstawiające nagie postacie z pewnością zaskoczą oraz rozbawią obdarowaną osobę. Jeśli panna młoda lub pan mają do siebie dystans, warto pokazać im ciasta ozdobione w zabawny sposób. Oprócz wyżej wymienionych motywów ciekawym pomysłem są torty na wieczór panieński w kształcie:

  • łóżka,
  • gorsetu lub innej części bielizny,
  • sukni ślubnej.

Klasyczne torty na wieczór panieński są wskazane, jeśli panna młoda woli spędzić ten czas nieco spokojniej, na przykład na wspólnym obiedzie czy wizytą w salonie masażu. Nie musi to oznaczać, że ciasto będzie nudne! Tort na wieczór panieński można wówczas ozdobić czarnym lub czerwonym lukrem, albo wzorem w panterkę czy zebrę. Efekt pikowania i plisowania masy polecamy nie tylko wielbicielkom mody.

Torty na wieczór panieński – ceny

W sklepie E-tort oferujemy oryginalne torty na wieczór panieński. Cena produktów zależy od liczby gości i stopnia skomplikowania dekoracji, warto jednak zlecić wykonanie takiego specjalnego ciasta profesjonalistom. Wypełniony formularz zamówienia stanowi podstawę do wykonania wymarzonego wypieku. Jasny lub ciemny kolor biszkoptu, opcjonalny dodatek alkoholu oraz wiele smaków kremu do wyboru sprawiają, że ciasto nie tylko wygląda, ale i smakuje doskonale. 

Napisy na torty na wieczór panieński

Oprócz dekoracji oferujemy także napisy na torty na wieczór panieński, które także sprawiają, że ciasto wygląda oryginalnie. Litery z polewy mogą być nanoszone na ciasto ręcznie, tłoczone w masie cukrowej albo wycinane z niej. Napis nie powinien być zbyt długi, ponieważ nie zmieści się na torcie. Najciekawsze napisy na tort na wieczór panieński to chociażby:

  • „Słodkiego nowego życia”;
  • „Z panny na panią”;
  • „Dzisiaj gorączka, jutro obrączka”.

W przypadku braku inspiracji można zlecić zapisanie prostych życzeń dla panny młodej. Chociaż zmiana stanu cywilnego nie oznacza zakończenia spotkań z przyjaciółmi na rzecz małżonka, priorytety młodej pary mogą ulec zmianie. Warto więc razem z nimi świętować związek i nie im szczędzić miłych słów. Serdeczny napis na torcie na wieczór panieński z pewnością ucieszy obdarowaną osobę