Torty artystyczne

Torty artystyczne doskonale uświetniają każdą uroczystość, a goście nie mogą doczekać się, aby je zobaczyć oraz skosztować. Nie tylko stanowią pyszny deser po obiedzie, ale i piękną ozdobę stołu. Ręcznie wykonane dekoracje dają nieograniczone możliwości, a uwiecznione na zdjęciach wypieki są pamiątką na wiele lat.

Torty artystyczne dla dzieci

Dzieci to główni odbiorcy tortów artystycznych na zamówienie. Podczas przygotowania wymarzonego wypieku cukiernicy muszą dać wykaz nie tylko swoim umiejętnościom, ale i wyobraźni. Sklep E-tort oferuje różnorodne torty artystyczne dla dzieci, zatem z pewnością każdy rodzic małego solenizanta znajdzie wśród nich coś idealnego. Opiekunowie często wybierają personalizowane wypieki, które należy dokładnie opisać w formularzu zamówienia. Dzięki temu mają kontrolę zarówno nad wyglądem, jak i smakiem tortu artystycznego dla dziecka.

Niektórzy opiekunowie mają problem z dopasowaniem odpowiedniego wypieku do preferencji malucha. Trzeba wziąć pod uwagę trzy kwestie: wiek, okazję oraz upodobania, a zamówienie tortów artystycznych dla dzieci stanie się banalnie proste. Dla maluchów polecamy ciasta upiększone figurkami zwierząt lub postaci z bajek, zaś starszym – motywy z ulubionych gier czy seriali.

Ze względu na to, że uroczystości religijne obchodzi się raz w życiu, artystyczny tort na komunię czy chrzciny warto ozdobić dużą ilością bieli i klasycznymi dodatkami, na przykład kwiatami lub owocami. Figurki cukrowe z podobizną dziecka w albie lub odświętnym ubranku to równie dobry wybór. Z kolei urodzinowe torty artystyczne na zamówienie oferują większą dowolność w kwestii zdobień. Znajomość ulubionego koloru pociechy pozwala przygotować ciasto z jego uwzględnieniem, co także wpływa na zadowolenie dziecka.

Torty artystyczne dla dorosłych

Wykonujemy także torty artystyczne dla dorosłych z okazji urodzin, rocznic, wieczorów panieńskich czy kawalerskich, wesel oraz innych przyjęć. Ręcznie dekorowane wypieki uświetnią każdą z wymienionych uroczystości. W formularzu zamówienia można także określić dodatek alkoholu – cukiernicy nasączają wówczas jasny lub ciemny biszkopt specjalnym likierem dla nadania głębszego smaku tortom artystycznym dla dorosłych.

W przypadku wyboru ciasta okolicznościowego dla dorosłych warto kierować się tymi samymi zasadami, co w przypadku dobierania ciasta dla dzieci. Uwzględnienie zainteresowań solenizanta w formie ozdób to doskonały pomysł. W innych przypadkach należy postawić na elegancki tort artystyczny z żywymi kwiatami lub fakturowaną masą. Wówczas można zrezygnować z innych skomplikowanych dekoracji.

Torty artystyczne – cena

Organizacja uroczystego przyjęcia wymaga określonego nakładu finansowego, nie inaczej jest z tortami artystycznymi dla dorosłych. Cena opisywanych ciast zależy od wielu czynników, jednak to w głównej mierze ich waga oraz skomplikowanie ozdób. Wyjątkowe okazje zdarzają się tylko kilka razy w życiu, nie warto więc na nich przesadnie oszczędzać. Wśród naszych produktów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, dlatego zapraszamy do przeglądania galerii produktów E-tort lub opisania wymarzonego tortu artystycznego w zamówieniu.