Torty czekoladowe

Wyroby cukiernicze to dziś nie tylko niesamowity smak, zachwycający podniebienia wszystkich gości, ale także gratka dla estetów! Zarówno nowoczesne torty czekoladowe w wersji drip cake, jak i tradycyjne wypieki z owocami wyglądają zachwycająco dzięki kunsztowi współpracujących z nami cukierników. Czekoladowe torty to także dobry pomysł, jeśli trudno nam wybrać odpowiedni smak, który zadowoli wszystkich gości - bo kto nie lubi czekolady!

Torty czekoladowe na zamówienie na dowolną okazję

Torty - czekoladowe, śmietankowe, bezowe, owocowe - zawsze są wyczekiwanym gościem na przyjęciu. Ich wyjątkowość wynika z tego, że skomplikowany proces robienia wielowarstwowego i ozdobnego wypieku sprawia, że towarzyszą tylko naprawdę szczególnym wydarzeniom. Oddając jednak przygotowanie tortu czekoladowego na zamówienie w ręce profesjonalnych cukierników, oszczędzamy nasz czas. Ponadto współpracujący z E-TORT cukiernicy mają szczególny dryg do produkcji prawdziwych dzieł sztuki - wystarczy spojrzeć na proponowane przez nas czekoladowe torty drip cake. Tak pięknie udekorowane ciasto może zagościć również na Twoim stole.

Czekoladowe torty od E-TORT

Wśród realizowanych przez nas zamówień mogliśmy zaobserwować różne trendy. Czekoladowe torty są jednak na tyle uniwersalne, że przygotowujemy je na najróżniejsze okazje - urodziny w każdym wieku (w tym jubileusze i osiemnastki), wieczory panieńskie i kawalerskie, rocznice, imprezy firmowe, Wielkanoc, dni dziecka, matki i ojca. Czy na tym koniec? W żadnym wypadku - okazji do uczczenia czekoladowym tortem z najbliższymi jest o wiele więcej. Takich pyszności nie warto ograniczać do minimum!

Torty czekoladowe - cena, wielkość i dekoracje

Korzystają z naszego panelu zamówienia, można samodzielnie personalizować torty czekoladowe. Cena będzie zależała przede wszystkim od ich wielkości. Możemy dostarczyć czekoladowy tort nawet dla 50 osób. Zawsze radzimy wykorzystać dobrą praktykę i wybrać tort czekoladowy na zamówienie w nieco większej wersji, niż wskazuje na to liczba gości. Smaki naszych drip cake’ów sprawiają, że torty czekoladowe od E-TORT są gwoździem programu na każdym spotkaniu, a goście nie ograniczają się do jednego kawałka - wcale się nie dziwimy.

Torty czekoladowe przygotowywane przez współpracujące cukiernie są zawsze udekorowane zgodnie z życzeniem zamawiającego. Możemy dodać dowolny napis, który wyróżni jubilata(-ów). Oprócz tego wykorzystujemy np. motywy kwiatowe, bezowe makaroniki czy popularne słodycze Kinder i Oreo.