Torty urodzinowe

Najpiękniejsze torty urodzinowe to doskonały sposób na zaskoczenie najbliższych w ich wyjątkowym dniu. Nasz zespół specjalizuje się w przygotowaniu różnych wypieków tematycznych oraz klasycznych, które z pewnością uświetnią każde przyjęcie. Dzięki doświadczonym cukiernikom torty urodzinowe zachwycają zarówno oryginalnym wyglądem, jak i wyśmienitym smakiem.

Torty urodzinowe na zamówienie dla najmłodszych

Dzieci to największa grupa odbiorców, dla których tworzymy małe torty urodzinowe. Ceny naszych wypieków są na tyle atrakcyjne, że idealnie nadają się także na kameralne przyjęcia w gronie rodzinnym. Większe ciasta z ulubionymi postaciami z bajek uświetnią wystawne imprezy z rówieśnikami malucha i ich rodzicami. 

Masa cukrowa oraz marcepanowa w tortach urodzinowych dla dzieci pozwalają tworzyć dowolne postaci z bajek i dekorować nimi torty urodzinowe na zamówienie. Przed zakupem warto subtelnie podpytać dziecko o aktualnie ulubioną grę czy film animowany, a następnie zlecić nam przygotowanie wypieku, który zaskoczy małego solenizanta.

Nietypowe torty urodzinowe

Śmieszne torty urodzinowe to doskonały wybór dla solenizantów z poczuciem humoru. Zespół E-TORT oferuje dowolność w zdobieniu wypieków na specjalne okazje, zatem nie warto się ograniczać! Zapraszamy do wypełnienia formularza i opisu pomysłu na nietypowy tort urodzinowy. Cena zależy głównie od wielkości ciasta, dlatego nie należy zapominać o uwzględnieniu liczby osób w wiadomości do naszego sklepu.

Nietypowe torty urodzinowe to w dużej mierze wypieki dla dorosłych, na przykład przedstawiające alkohol lub ozdobione zabawnymi figurkami z masy cukrowej. Odważne elementy na cieście pasują nie tylko na wieczór panieński czy kawalerski, ale także i urodziny. Jeśli tylko osoba obchodząca wyjątkowy dzień ma spory dystans do siebie oraz poczucie humoru, śmieszny tort urodzinowy z pewnością wywoła na twarzy jej i zaproszonych gości szeroki uśmiech.

Proste torty urodzinowe

Oprócz bogato zdobionych wypieków E-TORT oferuje także proste torty urodzinowe. Obrazki na cieście nie wszystkim odpowiadają, dlatego warto zdecydować się na klasyczną opcję. To doskonałe rozwiązanie na urodziny wielbicieli tradycji albo na jubileusz danej instytucji, gdzie zaproszeni goście mają różne upodobania smakowe. Torty urodzinowe z owocami albo gładkim wykończeniem z masy marcepanowej pasują również jako prezent dla osoby, której gusta są nieznane. Nieskomplikowany, smaczny wypiek jest wówczas najbezpieczniejszym wyjściem.

W przypadku wyboru prostego tortu urodzinowego polecamy stworzenie ciekawej kompozycji smakowej. Dzięki wygodnemu formularzowi szybko można opisać zarówno pomysł na nieskomplikowaną dekorację, jak i smak. Oferujemy jasne lub ciemne biszkopty, dodatek alkoholu, dowolny napis oraz kilka rodzajów kremu, na przykład:

  • czekoladowy,
  • orzechowy,
  • śmietankowy
  • wiśniowy,
  • pomarańczowy,
  • truskawkowy.

Aby sprostać preferencjom klientów, przygotowujemy także torty urodzinowe czekoladowe przekładane warstwą masy wiśniowej albo konfitury. Słodycz przełamana lekko kwaśnym smakiem podbija podniebienia naszych wielu gości.