Tort z opłatkiem BARBIE

Dziecięcy tort z opłatkiem z Barbie to jeden z najpopularniejszych rodzajów ciast sprzedawanych w naszym sklepie. Barbie nie jest jednak tylko lalką do zabawy – jest również bohaterką wielu wspaniałych filmów animowanych oraz gier komputerowych.

Chociaż opłatki na tort z Barbie początkowo mogą wydawać się odpowiednie jedynie dla kilkuletnich dziewczynek, nie jest to sztywną regułą. Obecnie firma produkująca najpopularniejszą lalkę na świecie promuje wartościowe wzorce silnych kobiet. Barbie może więc stać się nietuzinkową ozdobą tortów dla osób w każdym wieku, aby wesprzeć ich działania i zainspirować do kroczenia własnymi ścieżkami.

Projekt tortu z nadrukiem Barbie

Klasyczny opłatek na tort z Barbie zwykle zawiera wiele różu, nie jest to jednak jedyny kolor kojarzony z popularną zabawką. Przewodni odcień nadruku z powodzeniem dopasujemy do masy:

  • różowy – truskawka, malina, wiśnia,
  • biały – śmietanka,
  • żółty – cytryna, brzoskwinia,
  • fioletowy – jagoda,
  • beżowy – karmel, orzechy.

Ciasta z lalkami często wykorzystują plastikową figurkę, nie wszystkim jednak ten efekt przypada do gustu. W takich sytuacjach warto przemyśleć zamówienie tortu Barbie z opłatkiem. Dzięki drukarce spożywczej stworzymy jadalny obrazek z wybranym przez Ciebie wizerunkiem zabawki.

Tort z Barbie – opłatek czy inne dekoracje?

Mało które dziecko przepada za figurkami z masy cukrowej, które są często stosowane przy modelowaniu ulubionych bohaterów najmłodszych na ciasta okolicznościowe. Doskonałą ich alternatywę stanowi cieniutki opłatek na tortach dla dzieci, zadrukowany w dowolny wzór jadalnym atramentem.

Dlaczego jeszcze warto jadalny obrazek umieścić na torcie z Barbie? Opłatek jest niezauważalny podczas jedzenia, nie wpływa bowiem na smak czy fakturę ciasta. Świetnie nadaje się do jednopiętrowych wypieków, nie wyklucza jednak możliwości dodania do tortu innych dekoracji, na przykład topperów czy ozdobnych świeczek.

Standardowy opłatek na tort przedstawiający bohaterkę w pięknej sukni balowej może jednak stać się jeszcze bardziej atrakcyjny – wyciskając masę z rękawa cukierniczego bezpośrednio na szablon, nadamy jej wyrazu. Innym pomysłem jest wyróżnienie w ten sposób włosów bohaterki. Warto jednak wybrać jeden element do wyeksponowania za pomocą kremu. Jeśli będzie ich zbyt wiele, rysunek może stać się nieczytelny.

Opłatek na tort z Barbie lub inną grafiką

Piękny tort z opłatkiem z Barbie stanowi tylko przykład zastosowania naszej drukarki spożywczej. Jeśli klient poszukuje odpowiedniej dekoracji na tort urodzinowy dla członka rodziny czy przyjaciół, niezależnie od wieku, jadalne obrazki zawsze stanowią doskonałą opcję. Dzięki nim powierzchnia wypieku będzie wyglądała dokładnie tak, jak zaplanowano. Wystarczy przesłać nam wybrane zdjęcie lub grafikę, a my umieścimy ją na torcie według autorskiego projektu. Pamiętaj, że zapewniamy torty z dostawą pod wskazany adres!