ZAMÓW TORT WG WŁASNEJ KONCEPCJI X
Tort Orzechowy

Kod produktu: 14534

180,00 
120,00  / 1kg
Napis na torcie:
10,00 
Data dostawy:
Godziny dostawy:
Wybierz Waga:
Ilość:
Świeczka pojedyncza:
- 2,90  / szt.
Świeczki cyfry:
- 7,90  / szt. Wybierz wiek reprezentowany przez cyfry
Kartka okolicznościowa:
- 9,90  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99 
?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok
Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miast doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł. brutto. Należy również pamiętać, iż powyższe opłaty są skalkulowane tylko na obszar wybranej aglomeracji miejskiej. Kwota ta może ulec zmianie w przypadku, gdy adres dostawy jest znacznie oddalony od miast powiatowych lub trudno dostępny. Wówczas cena doręczenia nieznacznie wzrośnie, a jej wysokość jest ustalana przez cukiernię. Ceny mogą wzrosnąć do kolejno 29,90 zł - 39,90 zł - 49,90 zł.

 

Nie dostarczamy tortów poza granice  miast bez wcześniejszego uzgodnienia mailowego.

Ocena: 6 na 6 (opinii: 1) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Termin realizacji wynosi 2 dni.

Minimalna waga zamówienie 1,5kg

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pola do uzupełnienia. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie, napis na torcie i datę dostawy.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Możemy wykonać tort o smaku łączonym np.: czekoladowo - orzechowy , prosimy o informację w formularzu, w uwagach od klienta. Jeżeli nie znalazłeś smaku odpowiadającego twoim kubkom smakowym prosimy o kontakt z obsługą klienta. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może  różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Torty zamieszczone na naszej stronie internetowej prosimy traktować jako przykładowe. Ze względu na współprace z różnymi cukierniami w Polsce, torty i dekoracje na nich, mogą nieco różnić się detalami od przedstawionych na zdjęciach, a wszelkiego rodzaju dekoracje np. figurki mogą być przytwierdzane do tortu za pomocą wykałaczek, bądź innych narzędzi, tak aby zachować stabilność konstrukcji w ramach realizowanego zlecenia.


Jest to idealny prezent zarówno dla dziecka jak i dorosłej osoby. Tort z dostawą może sprawić wiele przyjemności, a będzie na pewno ogromną niespodzianką dla solenizanta. Wybór tego produktu daje gwarancję, że torty okolicznościowe nigdy nie będą nudne i oklepane. Poza tym jest idealny na inne okazje jak na przykład wspólne świętowanie sukcesu zespołu w gronie znajomych.

Oprócz wyglądu liczy się również smak. Istnieje możliwość wyboru pomiędzy ciemnym, a jasnym biszkoptem. Ważny jest również rodzaj przełożenia. Do wyboru pozostają bita śmietana lub krem w kilku dostępnych smakach. Tort z dostawą to opcja, dzięki której produkt zostanie bezpiecznie przetransportowany przez naszą cukiernię online w wybrane miejsce, co zaoszczędzi stresu związanego z jego przewiezieniem.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
2020-05-26 14:12:26
Agawa napisał/a: Pyszny tort orzechowy
Dostawa w wybranych godzinach, tort jeszcze ładniejszy niż na zdjęciu, z dużą ilością orzechów i ładną dekoracją. Świeży, smaczny tort z odpowiednim balansem słodkości. Odbiorca mile zaskoczony. Tort bardzo smakował. Będę jeszcze korzystać!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii