ZAMÓW TORT WG WŁASNEJ KONCEPCJI X
Tort Firmowy z Logo

Kod produktu: 21855

312,50 
125,00  / 1kg
Wybierz Dodatek alkoholu:
Wybierz Biszkopt:
Wybierz Smak:
Napis na torcie:
10,00 
Data dostawy:
Godziny dostawy:
Wybierz Waga:
Ilość:
Świeczka pojedyncza:
- 2,90  / szt.
Świeczki cyfry:
- 7,90  / szt. Wybierz wiek reprezentowany przez cyfry
Kartka okolicznościowa:
- 9,90  / szt. Treść do uzupełnienia w "Uwagach do zamówienia"
Dodaj potwierdzenie dostawy SMS:
- 4,99 
?
Przypomnienie:
Przypomnimy Ci złożyć podobne zamówienie za rok
Dodaj produkt i stwórz wyjątkowy zestaw:
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?
?

Koszty dostawy są zróżnicowane w ramach poszczególnych aglomeracji. W większości miast doliczany jest automatycznie do kosztów zamówienia, jednorazowy koszt 19,99 zł. brutto. Należy również pamiętać, iż powyższe opłaty są skalkulowane tylko na obszar wybranej aglomeracji miejskiej. Kwota ta może ulec zmianie w przypadku, gdy adres dostawy jest znacznie oddalony od miast powiatowych lub trudno dostępny. Wówczas cena doręczenia nieznacznie wzrośnie, a jej wysokość jest ustalana przez cukiernię. Ceny mogą wzrosnąć do kolejno 29,90 zł - 39,90 zł - 49,90 zł.

 

Nie dostarczamy tortów poza granice  miast bez wcześniejszego uzgodnienia mailowego.

Ocena: 0 na 6 (opinii: 0) dodaj opinię
Rekomendowane produkty

Termin realizacji wynosi 2 dni.

Minimalna waga zamówienie 2,5kg

Składając zamówienie należy uzupełnić/wybrać wymagane pola, aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom, należy wybrać rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz smak/krem, napis na torcie i datę dostawy.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Możemy wykonać tort o smaku łączonym np.: czekoladowo - orzechowy , prosimy o informację w formularzu, w uwagach od klienta. Jeżeli nie znalazłeś smaku odpowiadającego twoim kubkom smakowym prosimy o kontakt z obsługą klienta. Uwaga! Jeżeli nie znalazłeś smaku odpowiadającego twoim kubkom smakowym prosimy o kontakt z obsługą klienta

Ostateczny produkt może różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Torty zamieszczone na naszej stronie internetowej prosimy traktować jako przykładowe, a co za tym idzie torty i dekoracje, mogą delikatnie odbiegać od wzoru, różnić się detalami od przedstawionych na zdjęciach, ponieważ wygląd i odzwierciedlenie tortu determinuje przede wszystkim wielkość zamówionego tortu.

Dodatkowo wszelkiego rodzaju dekoracje np. figurki mogą być przytwierdzane do tortu za pomocą wykałaczek, bądź innych narzędzi, tak aby zachować stabilność konstrukcji w ramach realizowanego zlecenia.


Tort to idealny prezent zarówno dla dziecka jak i dorosłej osoby. Tort z dostawą może sprawić wiele radości, może stać się ogromną niespodzianką dla solenizanta. Wybór tego produktu daje gwarancję, że torty okolicznościowe zawsze będą wyjątkowe. Dodatkowo tort jest idealny dopełnieniem różnych wydarzeń np. wspólne świętowanie sukcesu zespołu w gronie znajomych.

Tort z dostawą to przede wszystkim oszczędność czasu! Nie musisz odwiedzać cukierni dwukrotnie , najpierw celem zamówienia , a następnie celem odbioru tortu, z nami robisz to wygodnie z poziomu komputera.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii