Tort z opłatkiem MYSZKA MINNIE

Nasze pyszne torty urodzinowe z Myszką Minnie są wyjątkowo popularne wśród najmłodszych dzieci. To sympatyczne zwierzątko potrafi jednak wywołać uśmiech także na twarzach dorosłych.

Smaki tortów z nadrukiem Myszki Minnie

Charakterystyczne kolory Myszki Minnie to czerwień lub róż, biel, żółć, a czasami także błękit. Dzięki nim możemy wykończyć pozostałe części ciasta, aby pasowały do opłatka na tort. Myszka Minnie może być uzupełnieniem klasycznej, różowej masy. Aby ukryć brzeg nadruku, za pomocą rękawa cukierniczego wykonujemy drobne różyczki – białe lub żółte elementy doskonale się sprawdzą jako swego rodzaju ramka. W niektórych przedstawieniach kokardka uroczej myszki ma białe grochy, co bez problemu powtórzymy na powierzchni bocznej ciasta.

Z kolorami nierozłącznie wiążą się też smaki tortów z opłatkiem. Myszka Minnie świetnie pasuje do różnych kremów, takich jak:

  • śmietankowy,
  • truskawkowy,
  • malinowy,
  • cytrynowy,
  • brzoskwiniowy,
  • mango.

Jeśli jednak klient ma swoją własną wizję kompozycji smakowej, której nie uwzględniliśmy w formularzu zamówienia, warto napisać do biura obsługi klienta. Z przyjemnością przygotujemy krem kokosowy, ciasteczkowy czy bananowy.

Zalety opłatka na tort z Myszką Minnie

Prostolinijny tort z nadrukiem Myszki Minnie to bardzo często znacznie lepsze rozwiązanie od dużych wypieków ze skomplikowanymi zdobieniami. Przede wszystkim przemawia za nim cena – proste produkty są o wiele tańsze od wielopiętrowych. To doskonała opcja na przyjęcia urodzinowe w gronie kilkunastu osób. Opłatek na tort z Myszką Minnie stanowi również alternatywę dla cukrowych figurek, które nie zawsze sprawdzają się w przypadku tortów dla dzieci. Obrazki na opłatku są natomiast właściwie niezauważalne i nie wpływają na smak ciasta.

Opłatek na tort z Myszką Minnie to tylko jedna opcja, jaką możemy przygotować w E-tort. Jeśli do formularza dołączony jest plik z inną, dowolną grafiką, wydrukujemy ją za pomocą drukarki spożywczej na delikatnym podkładzie, aby ozdobiła zamówiony tort. Nadruk myszki Minnie, innej postaci z bajek, filmów, a nawet zdjęcia solenizantów – kreatywność naszych klientów nie zna granic!