Torty sportowe ŁÓDŹ

Torty sportowe w Łodzi

Imprezy sportowe są świetną okazją do tego, aby zamówić dobry tort, z którego kawałek z chęcią skosztuje każdy. Torty sportowe to także wspaniały wybór na urodziny każdego fana sportu. W ofercie cukierni nie brakuje tego typu tortów okolicznościowych. Mogą one występować w bardzo różnych modelach, dlatego też każdy klient powinien dokładnie zapoznać się z całym katalogiem dostępnych tortów sportowych. Między innymi wśród popularnych wyborów jest na pewno tort koszulka i tort piłka. Są to świetne torty na każdą imprezę fanów piłki. Wielu klientów woli postawić na tort bardziej spersonalizowany. Dlatego też zawsze można zamówić tort z herbem klubu Łódź. W ofercie są między innymi torty FC Barcelona, torty Arsenal, czy też torty w kształcie koszulki Manchester United. Jak widać, do wyboru jest wiele unikatowych modeli tortów i większość klientów na pewno znajdzie tam tort dla siebie. Jednakże jeżeli ktoś marzy o tym, aby stworzyć naprawdę niepowtarzalny tort Łódź to zawsze istnieje możliwość zamówienia tortu według własnego wzoru i smaku.

Jego wykonanie zapewnia ekipa doświadczonych cukierników, którzy bez problemu radzą sobie nawet z bardzo oryginalnymi zamówieniami. Najpierw jednak muszą otrzymać formularz zamówienia od klienta, w którym to określone są wszystkie jego oczekiwania. Klient musi wybrać zarówno rodzaj biszkoptu, a także i ogólny smak tortu. Do wyboru jest wiele opcji, dlatego też każdy z całą pewnością stworzy swój tort marzeń. Będzie on gotowy w przeciągu 2 dni, co jest bardzo krótkim czasem realizacji, jeżeli porównać go z tym, co oferują swoim klientom inne cukiernie.

Oprócz tego jest to tort z dostawą, co jest kolejną zaletą cukierni. Dostawa jest dostępna dla każdego kto mieszka w Łodzi i okolicach, a opłata za nią jest bardzo niewielka. Cena za tort koszulka czy tort piłka także nie przekroczy budżetu klienta. Zazwyczaj bowiem tort taki nie kosztuje więcej niż 90 złotych. Wszystko zależy jednak od tego, który wzór tortu zostanie wybrany. Tort z herbem klubu Łódź może być zatem nieco droższy niż, na przykład, prostszy tort Barcelona, wyceniony na 80 złotych.

Przy zamawianiu tortu, klient zawsze powinien pamiętać podać datę dostawy, a także określić rozmiar tortu. Cukiernia realizuje nawet bardzo duże zamówienia, zatem jeżeli ktoś pragnie zamówić parę tortów na raz, nie ma najmniejszego problemu! Każdy klient, który marzy o tym aby zjeść tort koszulka lub tort piłka z logo swojej ulubione drużyny na pewno powinien skorzystać z usług tej cukierni w Łodzi.