Torty artystyczne LUBLIN

Torty artystyczne to jedne z najchętniej wybieranych wypieków na różnego rodzaju uroczystości. Nie ma w tym nic dziwnego – słodkości z ręcznie modelowanymi figurkami, a także innymi elementami dekoracyjnymi urzekają zarówno dzieci, jak i dorosłych. Korzystając z usług E-tort można dodatkowo zamówić wybrany tort pod wskazany adres w Lublinie, dzięki czemu nie trzeba myśleć o jego odbiorze przed rozpoczęciem świętowania.

Artystyczne torty – Lublin

Oferowane przez nas torty artystyczne w Lublinie doskonale zdadzą egzamin podczas urodzinowych imprez. Z pewnością przypadną do gustu solenizantowi, a także wszystkim jego gościom. Oprócz tego wypieki z zabawnymi figurkami świetnie sprawdzą się podczas wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Z kolei te białe, z subtelnymi dekoracjami podkreślą charakter takich wydarzeń jak chrzest czy komunia.

Torty, które wykonuje współpracująca z nami cukiernia artystyczna, bez trudu można dopasować do świętującej osoby. Ofertę urozmaiciliśmy o warianty z uroczymi zwierzętami, a także słodkości nawiązujące do popularnych bajek czy filmów. Dorosłym osobom przypadną go gustu wypieki ozdobione samochodami czy też warianty w formie książek lub imitujące inne jedzenie, np. hamburgera, które bez wątpienia zapadną w pamięci na długo. Dzięki temu, że wszystkie artystyczne torty w Lublinie są dostarczane przez naszych kurierów, nie trzeba też obawiać się, że dekoracje zostaną uszkodzone podczas transportu.

Pyszne torty z wyjątkowymi dekoracjami

Cukierni, która tworzy zamówione w Lublinie torty artystyczne, zależy nie tylko na tym, aby pięknie się prezentowały, lecz także wyśmienicie smakowały. W końcu to właśnie to, co jest w środku, odpowiada za ostatecznie wrażenie, jakie wypiek zrobi na wszystkich świętujących. Do ciasta fachowcy dodają świeże owoce oraz prawdziwe masło, co sprawia, że przygotowane kremy rozpływają się w ustach. Składając zamówienie, nasi klienci mogą wybrać smak biszkoptu tortu – jeśli mają go jeść miłośnicy czekolady, warto klasyczny wariant zamienić na ten z jej dodatkiem.

Wśród dostępnych smaków kremów są m.in.:

  • orzechowy,
  • czekoladowy,
  • cytrynowy,
  • oreo,
  • śmietankowy,
  • truskawkowy.
  • wiśniowy.

Niezależnie od tego, czy świętujące osoby gustują w słodkich kremach, czy owocowych, w naszej ofercie jest odpowiedni dla nich wypiek, który zdobią piękne figurki.

Lublin – torty artystyczne dla dzieci i dorosłych

Artystyczne torty w Lublinie można zamówić bez wychodzenia z domu. Specjaliści zajmujący się ich przygotowaniem dokładają wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania klientów odnośnie do smaku oraz wyglądu wypieków. Oferujemy torty dla dzieci, a także dla dorosłych, które mogą zostać wzbogacone o dodatek alkoholu.

Wszystkie zamówienia są wykonywane zgodnie z zaleceniami zamawiającego, co pozwala tworzyć niepowtarzalne, zaczarowane słodkości, które urzekną wszystkich członków rodziny, przyjaciół, a nawet partnerów biznesowych podczas wydarzeń firmowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!