Torty komunijne LUBLIN

Tort komunijny powinien być wyjątkowy – w końcu jest to sakrament, który hucznie świętujemy wraz z rodziną. Dlatego w naszej cukierni oferujemy komunijne torty, które umilą spotkanie z najbliższymi. Sprawdź torty z naszej oferty, których dekoracje nawiązują do komunii, a smak zachwyci każdego łasucha – zarówno najmłodszych, jak i najstarszych!

Torty komunijne – Lublin, ceny

Nasze torty komunijne oferujemy w różnorodnych cenach – ponieważ wypieki różnią się od siebie. Tort z owocami czy ozdobiony oreo? Dwa kilogramy czy pięć? Ozdoby z masy cukrowej czy wydruk? Każdy z tych aspektów wpływa na to, ile kosztuje zamówienie tortu na komunię. Zapewniamy jednak, że niezależnie od okazji – czy to torty na chrzciny, czy torty komunijne – dbamy o szeroki wybór i różnorodną półkę cenową.

Spersonalizowany tort na komunię – Lublin

Tort komunijny może być dopasowany do zainteresowań dziecka lub mieć zdobienia związane z sakramentem – księgi, różańce czy krzyże. Pojawia się u nas również wiele zamówień z prośbą o cukrowy wydruk – pyszny „opłatek” z jadalnym nadrukiem z dowolnego zdjęcia lub grafiki. Dzieci z przyjemnością będą przyglądać się słodkościom z ulubionymi postaciami lub własnym zdjęciem – a jeszcze więcej radości przyniesie zjedzenie tortu!

Lublin – torty komunijne według projektu

Znamy największe trendy wśród tortów – dlatego wiemy, jakie owoce sprawdzają się najlepiej, co lubią dziewczynki lub jaki tort dla chłopca będzie dobrym pomysłem. Decydując się na zamówienie, nie musisz więc samodzielnie wymyślać designu tortu – sprawdź nasze gotowe projekty, które łączą sprawdzone rozwiązania z najwyższej jakości wykonaniem!

Naturalny tort komunijny – Lublin

Nasze torty wykonujemy bez konserwantów, a wykorzystywane owoce są zawsze świeże – dbamy o to, by nasze torty z dostawą w Lublinie były najlepszej jakości. Torty dla dzieci często pieczemy też bez wybranych alergenów – wystarczy zawrzeć je w formularzu!

Torty komunijne – Lublin

Nasza cukiernia to doświadczenie, przyłożenie uwagi do najmniejszych detali i przepyszny smak – serdecznie zapraszamy więc do sprawdzenia asortymentu E-tort!