Torty na chrzciny LUBLIN

Słodkie dzieła sztuki urozmaicają różnorodne okazje – jedną z nich jest właśnie chrzest. Lublin nie ma takiego miejsca, do którego nie dowieziemy naszych pyszności na świętowanie chrztu – wystarczy przyjrzeć się naszej ofercie i zamówić wymarzony tort, a my dowieziemy wypieki na wskazany adres! Marzą Wam się torty z owocami czy dekoracjami z masy cukrowej? Sprawdźcie asortyment naszej cukierni!

Torty na chrzciny, Lublin – cena

Nasze ciasta wyróżniają się różnym kosztem – to dlatego, że wszelkie wypieki oferujemy w różnorodnych rozmiarach. Znaczenie mają także dekoracje, które zdobią torty – im więcej zdobień na torcie, tym wyższa cena. Dbamy jednak o to, by na zamówienie tortu mógł pozwolić sobie każdy – dlatego torty dla dzieci na chrzciny w naszym asortymencie mają rozmaite półki cenowe.

Indywidualny tort na chrzciny – Lublin

Jeśli chcesz zaskoczyć gości na swojej uroczystości, możesz zamówić ciasto w naszej cukierni, które zrealizujemy według Twojego własnego pomysłu! To całkowicie spersonalizowany tort na chrzest. Lublin i okolice miasta otrzymają od nas piękne torty, na których mogą znaleźć się ulubione postacie, wymyślne polewy i liczne piętra.

Gotowe projekty – torty na chrzciny, Lublin

Torty na chrzest według projektu nie muszą być jednak nudne – wystarczy sprawdzić naszą ofertę! Pięknie przystrojone ciasta to nasza pasja, dlatego w sklepie znajdziesz rozmaite designy, dzięki którym nie musisz już zastanawiać się, jaki tort na chrzest zamówić.

Naturalny tort na chrzest – Lublin

Torty na chrzest nie muszą być opychające i niezdrowe. W E-tort wykonamy tort bez konserwantów, z wykorzystaniem naturalnych składników. Zadbamy też o świeże owoce. Zadbamy także o to, by torty były pozbawione wymienionych przez Was składników – jeśli pragniecie uniknąć glutenu, laktozy czy wybranych alergenów.

Szybka dostawa tortów na przyjęcie – Lublin

W E-tort złożysz zamówienie w kilka sekund – uratujemy Cię nawet wtedy, gdy składasz je „na ostatnią chwilę”. Zamów tort na chrzest w Lublinie i ciesz się wyjątkowym wypiekiem, dostarczonym tuż pod drzwi!