Torty wielkanocne BIAŁYSTOK

Kto powiedział, że torty zjada się tylko na wyjątkowe okazje?

Wszyscy wiedzą o tym, że w Wielkanoc przychodzi zajączek i zostawia prezenty. Nie zawsze są to tylko czekoladowe jajeczka i inne wielkanocne słodycze. Czasem zajączek przynosi wyjątkowy tort z zajęczymi uszami. Kto powiedział, że ciasta na Wielkanoc to tylko serniki, mazurki i baby cytrynowe? Równie dobrze może to być czekoladowy zajączek wielkanocny w postaci tortu.

Ciasta Białystok to sprawdzone, domowe receptury na smaczne torty oraz ciasta na różnorodne wydarzenia. To również możliwość skomponowania tortu według własnego pomysłu. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie i wybrać preferowane smaki. Wybierać można nie tylko w rodzaju biszkoptu oraz smaku, ale można również dodać swoją własną kompozycję, na przykład kokos lub słony karmel
z jagodami? Tort może być ozdobiony według własnego projektu, ale można również skorzystać z gotowych wzorów, jak wielkanocny tort czekoladowy od zajączka.

Ciasta domowe Białystok to smaczne wypieki wprost z domowych receptur, które pieczone są z tylko najwyższej jakości produktów. Sernik z rosą, mazurki orzechowe, baby drożdżowe cytrynowe, śmietankowe
z bakaliami, babki piaskowe rozpływające się w ustach i oczywiście ciasto marchewkowe przekładane kremem dla zajączka wielkanocnego.