TORTY WIELKANOCNE KATOWICE

Zamów tort wielkanocny online

Nie masz pomysłu na wielkanocny tort? W naszej cukierni internetowej znajdziesz bardzo duży wybór ciast i tortów wielkanocnych. To wyjątkowy prezent na wielkanocny stół. Dzieci i rodzina będą zachwyceni dekoracją jak i smakiem tortu i ciasta wielkanocnego. Po prostu wybierz jedno z naszych super fajnych ciast i zaskocz nimi całą swoją rodzinę. Możesz wtedy cieszyć się swoim ciastem relaksując się przy filiżance kawy!

Stworzyliśmy doskonałe ciasto wielkanocne, którym można się delektować w czasie Świąt Wielkanocnych na delikatnie udekorowanych stołach lub na zewnątrz w słońcu przy pierwszych delikatnych promieniach wiosennego słońca! Oprócz ciast wielkanocnych można również wysłać kartkę z życzeniami jak i bukiet balonowy. Dzięki wesołym, jaskrawym kolorom, nie tylko dzień będzie niesamowity, ale również udekorowany stół z przysmakami dla młodych i starszych. Również króliczek wielkanocny może rozszerzyć dekoracje twojego stołu. Nowoczesność i wygoda idą w parze! Zgodnie z tematem, są one w kształcie jaj i kolorowe, tak że wasza Wielkanoc będzie ucztą dla oczu.

Składając zamówienie należy uzupełnić/wybrać wymagane pola, aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom, należy wybrać rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz smak/krem, napis na torcie i datę dostawy.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Możemy wykonać tort o smaku łączonym np.: czekoladowo - orzechowy , prosimy o informację w formularzu, w uwagach od klienta. Jeżeli nie znalazłeś smaku odpowiadającego twoim kubkom smakowym prosimy o kontakt z obsługą klienta. Uwaga! Jeżeli nie znalazłeś smaku odpowiadającego twoim kubkom smakowym prosimy o kontakt z obsługą klienta

Ostateczny produkt może różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Torty zamieszczone na naszej stronie internetowej prosimy traktować jako przykładowe, a co za tym idzie torty i dekoracje, mogą delikatnie odbiegać od wzoru, różnić się detalami od przedstawionych na zdjęciach, ponieważ wygląd i odzwierciedlenie tortu determinuje przede wszystkim wielkość zamówionego tortu.

Dodatkowo wszelkiego rodzaju dekoracje np. figurki mogą być przytwierdzane do tortu za pomocą wykałaczek, bądź innych narzędzi, tak aby zachować stabilność konstrukcji w ramach realizowanego zlecenia.


Tort to idealny prezent zarówno dla dziecka jak i dorosłej osoby. Tort z dostawą może sprawić wiele radości, może stać się ogromną niespodzianką dla solenizanta. Wybór tego produktu daje gwarancję, że torty okolicznościowe zawsze będą wyjątkowe. Dodatkowo tort jest idealny dopełnieniem różnych wydarzeń np. wspólne świętowanie sukcesu zespołu w gronie znajomych.

Tort z dostawą to przede wszystkim oszczędność czasu! Nie musisz odwiedzać cukierni dwukrotnie , najpierw celem zamówienia , a następnie celem odbioru tortu, z nami robisz to wygodnie z poziomu komputera.