Cukiernia GDAŃSK

E-tort.pl - słodki prezent z cukierni w Gdańsku

Nie ma na świecie człowieka, który nie skusiłby się na pięknie zdobione, przekładane masą, ciasto deserowe. Starszy, młodszy, dorosły, dziecko, kobieta, mężczyzna - każdy lubi przecież zajadać się tortem. Chyba że ma jakieś wykryte problemy żołądkowe i lekarz nakazał unikać słodkich wypieków. W innym przypadku tort powinien być jednak nieodłącznym elementem zarówno urodzin, jak i innych rodzinnych imprez czy wspaniałych, niezapomnianych wydarzeń w gronie najlepszych przyjaciół. To oczywiście świetny prezent dla największych łasuchów, który wywołuje na twarzy jeszcze więcej uśmiechu i sprawia tym samym ogromną radość. Szczególnie, kiedy jest oryginalnie wykonany i niezwykle ciekawie przystrojony.

Takie bardzo wyjątkowe i pyszne produkty oferuje cukiernia Gdańsk. Klient może je łatwo zamówić, wchodząc, rejestrując się, a następnie logując na stronie: www.e-tort.pl. W ten sposób zaoszczędzi czas i nie musi osobiście odwiedzać cukierni. Pełna wygoda, zero kolejek i szybki czas dostarczenia przesyłki. Na to mogą więc liczyć mieszkańcy każdego zakątka Trójmiasta. Torty są bowiem dowożone do wszystkich dzielnic Gdyni, Gdańska i Sopotu, czyli m.in. do: Babich Dołów, Cisowej, Działek Leśnych, Kamiennej Góry, Grabówka, Leszczynek, Orłowa, Pogórza, Aniołek, Brętowa, Jasienia, Kokoszek, Letnicy, Nowego Portu, Oliwy, Osowa, Przymorza Małego i Wielkiego, Stogów, Śródmieścia, Wrzeszcza Dolnego i Górnego, Wzgórza Mickiewicza oraz Kamiennego Potoku, Karlikowa i Świemirowa.

Cukiernia Gdańsk torty wykonuje jak najwyższej jakości, używając sprawdzonych i bezpiecznych produktów kuchennych. Zresztą już sama ilość kategorii widoczna na stronie, sprawia, że wyobraźnia szaleje, a brzuchy domagają się słodkich pyszności. Torty okolicznościowe z dostawą (na urodziny, chrzciny, komunię, wieczór panieński i kawalerski) to nie cała oferta. Ciekawą opcją są także te robione specjalnie na różne spotkania firmowe, eventy itp. Wszystkie łączy to, że są prawdziwymi dziełami sztuki. Zanim z chęcią się ich zasmakuje, najpierw długo pożera się je samym wzrokiem.

Szczególnie wypieki dla dzieci cieszą się niegasnącą, sporą popularnością. Nic w tym dziwnego. Wystarczy spojrzeć na nazwy kojarzące się bezpośrednio z postaciami z bajek. Mamy więc Torty Pokemon, Kubuś Puchatek, Maja i Gucio, Angry Birds, a nawet Halloween, Minecraft, Lego, Samochód Bolid czy produkty w kształcie Walizki oraz Ryb (Suma, Szczupaka itp.). Z całej prezentowanej oferty, te dziecięce kosztują najwięcej, bo od 100 do 120 zł. Cena ta ma jednak swoje uzasadnienie. Wykonanie takich tortów wymaga cierpliwości, umiejętności, kreatywności i dłuższego czasu pracy. I mimo że ostateczny produkt może się lekko różnić od tego na przykładowej, ilustracyjnej fotografii, to i tak wyjmując go z bezpieczne zapakowanego pudełka, można zachwycić się wyglądem, zapachem, a na koniec smakiem. To przecież prawdziwa, zwracająca uwagę na detale, dbająca o dekoracje (figurki przytwierdzane za pomocą odpowiednich, solidnych i stabilnych wykałaczek itp. narzędzi) cukiernia artystyczna Gdańsk, w której klient zamówi tort według własnego wzoru. Dorosłe osoby pragnące zlecić upieczenie tortu także mają w czym wybierać. Za 79,90 zł mogą zakupić wypieki o bardzo kuszących nazwach. Nic, tylko oblizywać się smakiem. Cukiernia Gdańsk torty dla nich przygotowała takie, jak: Malinowy, Ananasowo-Truskawkowy, Kawowy, Orzechowy, Makowo-Jabłkowy, Marcello, Kajmakowy, Tiramisu, Wiśniowy, Cherry, Mocca, a nawet Czekoladowy z Owocami!

Uwaga! Najważniejsze jest pewne praktyczne, funkcjonalne udogodnienie dostępne na www.e-tort.pl. Jakie? Mieszkańcy Trójmiasta przy składaniu indywidualnych zamówień bez problemu mogą uzupełnić interesujące ich pola. A to, co tam zaznaczą (wpiszą), zależy oczywiście od konkretnych preferencji. Sami więc, w łatwo sposób, "stworzą" tort marzeń, czyli wybiorą chociażby jego wielkość, rodzaj biszkoptu (jasny albo ciemny), krem, napis czy datę dostawy. Mało tego, zdecydują, czy na pewno chcą dodatek alkoholu, czy może jednak zrezygnują z takiego, nadającego goryczy, elementu. Jeżeli chodzi o bitą śmietanę, to cukiernia artystyczna Gdańsk proponuje na przykład następujące smaki (o niektórych już wyżej było wspomniane): truskawkowe, brzoskwiniowe, wiśniowe, malinowe, migdałowe, orzechowe, kawowe czy czekoladowe. W przypadku wspomnianego wyżej kremu, można rozkoszować się w pełni smakiem czarnej porzeczki czy cytryny. Co więcej, dostępny jest również krem węgierski (brzmi kusząco, prawda?).

Do wyboru, do koloru, a finał będzie podobny: odczuwanie "nieba w gębie"! Nawet, jeżeli klient nie odszuka czegoś odpowiadającego jego kubkom smakowym, to nic straconego. Wystarczy, że skontaktuje się mailowo lub telefonicznie z obsługą klienta na stronie: www.e-tort.pl. Wtedy miły pan lub pani wyjaśnią, czy wypiek jest na pewno możliwy do wykonania oraz odpowiedzą na wszelkie inne pytania dotyczące prezentowanej, niezwykle bogatej oferty ciast deserowych.