Torty urodzinowe GDAŃSK

Torty urodzinowe Gdańsk

Spraw swojemu dziecku prawdziwą urodzinową niespodziankę i zamów tort z jego ukochanym bajkowym bohaterem. Niech ten tort ozdobi dziecięcą uroczystość i zachwyci wszystkich zebranych gości. Torty dla dzieci tworzymy i ozdabiamy z pasją, stąd tak wiele mamy ich w naszej ofercie. Wystarczy wybrać i zamówić.

Magia kształtów i kolorów

Torty urodzinowe dla dzieci Gdańsk to połączenie puszystego biszkoptu, przełożonego smakowitym kremem i pokrytego pysznymi, słodkimi ozdobami. Biszkopt jest jasny lub ciemny, czyli czekoladowy. Dostępne w ofercie kremy mają różne smaki, od klasycznego śmietankowego, po czekoladowy, orzechowy, truskawkowy, pomarańczowy i wiśniowy.  Torty są okrągłe, pojedyncze lub piętrowe, prostokątne, mają też kształt cyferek, serc, kuferków, książek, samochodów, czołgów i bajkowych postaci. Z zewnątrz deser pokryty jest polewą cukrową lub marcepanową, czasami czekoladową lub zwykłym opłatkiem z kolorowym nadrukiem. To wszystko ozdabiamy elementami z dziecięcych bajek. Dla małych dziewczynek jest więc Świnka Peppa, Elza z Krainy Lodu czy kucyki Pony. Dla małych chłopców mamy ozdoby z Krecika, Króla Lwa lub filmu "Auta". Dla starszych dzieci na torcie umieszczamy ozdoby związane z ich ulubionymi filmami, grami lub coś, co jest związane z ich zainteresowaniami. Są więc gadżety z "Gwiezdnych Wojen", "Simsów" lub na przykład gitara.

Nasze torty są wyjątkowo ozdobne. Wszystko dekorujemy tak, by tworzyło spójną i barwną całość, razem z imieniem solenizanta i cyfrą jego urodzin. Chcemy, by dziecko, zdmuchując świeczkę z takiego tortu, poczuło się wyjątkowo i było szczęśliwe.

Torty urodzinowe na zamówienie Gdańsk

Zamówienie naszego tortu jest proste. Spośród oferowanych na naszej stronie internetowej tortów wybieramy ten, który podoba Wam się najbardziej. Później dokonujemy jego personalizacji, czyli wybieramy potrzebne dodatki. Rodzaj biszkoptu, dodatek alkoholu lub jego brak. Następnie wybieramy smak kremu oraz wagę tortu, tu podpowiadamy, że dla określonej liczby osób tort będzie miał wskazaną wagę. Zamówienie uzupełniamy jeszcze o ewentualny napis na torcie, ilość świeczek lub kartkę okolicznościową. Na koniec oczywiście podajemy liczbę zamawianych tortów oraz datę i godzinę dostawy.

Jeżeli spośród naszych tortów żaden nie spełnia Waszych oczekiwań, istnieje możliwość złożenia indywidualnego zamówienia. Poprzez specjalną zakładkę "Zamów tort wg własnej koncepcji", która znajduje się na górze strony, można przekazać nam szczegóły dotyczące zamówienia. My je z pewnością zrealizujemy, bo posiadamy ogromne doświadczenie w branży cukierniczej, a nasi pracownicy są gotowi na każde wyzwanie.

Istnieje również możliwość, by do zamówionego u nas tortu dobrać inne urodzinowe dodatki, tworząc pełny zestaw. Są to balony, także w kształcie cyferek, bukiety kwiatów, czekoladki, bezalkoholowe szampany dla dzieci, fontanny tortowe i tuby ze strzelającymi konfetti.

Tort z naszej cukierni w połączeniu, na przykład z bukietem kwiatów i balonami, może być doskonałym pomysłem na prezent dla najbliższej osoby.

Dostawa do klienta

Pragniemy, by wszystkie torty urodzinowe Gdańsk, których jesteśmy twórcami spełniały oczekiwania naszych klientów, zarówno pod względem smaku, jak i wyglądu. Dlatego, przygotowując nasze torty, używamy tylko  najlepszych produktów, starannie i pomysłowo je ozdabiamy oraz dostarczamy pod wskazany adres.

Podczas zamawiania tortu klient podaje dzień i przybliżoną godzinę jego dostawy. A my bezpiecznie i szybko dostarczamy go na terenie Trójmiasta i okolic.