Torty okolicznościowe GDAŃSK

Dekoracyjne torty na zamówienie

Korzystając z doświadczenia cukierników pracujących dla e-tort.pl można otrzymać wspaniałe torty okolicznościowe Gdańsk. Ich cena uzależniona jest od wagi końcowej tortu. Na stronie internetowej można znaleźć wiele przykładowych tortów znanych od lat. Pamiętać należy, że są to jedynie propozycje, które można dowolnie modyfikować. Modyfikacji podlegają smaki, kształt tortu, rodzaj biszkoptu. Są to torty klasyczne o smakach takich jak orzechowy, czekoladowy, śmietankowy, malinowy, truskawkowy, wiśniowy czy czarna porzeczka. Łączenie smaków i wygląd tortu nawiązuje do tradycji cukiernictwa. Torty okolicznościowe Gdańsk kosztują mniej więcej 79,90 zł/kg. Torty klasyczne ozdabiane są kremami maślanymi. Dzięki temu powstają piękne torty, które dodatkowo bardzo dobrze smakują. Osoba zamawiająca może wybrać każdy element tortu. Zamówienie składa się najpóźniej 2 dni przed odbiorem. Klient samodzielnie wybiera czy tort będzie na biszkopcie jasnym czy ciemnym. Następnym etapem jest wybór kremów. Można wybrać klasyczne smaki kremów maślanych lub bitą śmietanę o różnych smakach. Wszystko zależy od osobistych preferencji zamawiających. Dla osób poszukujących nietypowych smaków lub chcących zmieszać smaki ze sobą przewidziana jest taka możliwość. Wystarczy kontakt z obsługą klienta, aby powstał nowy ciekawy smak.

 Nowoczesne torty dekoracyjne Gdańsk można podzielić na kilka kategorii.  W każdej z nich znajdują się torty przygotowane z pasją o niezwykłych połączeniach smakowych. Cukiernik jest nie tylko kreatorem smaku, lecz także artystą przygotowującym wyjątkowo piękne torty na zamówienie Gdańsk tanio. Dekoracje wykonywane są z masy cukrowej, marcepanowej lub kremów maślanych. Wybierając ozdoby z masy cukrowej można stworzyć figurkę umieszczoną na torcie lub wykonać napis korzystając z dowolnej czcionki. Figurki są jadalne, a ich wygląd jest niezwykle realistyczny. Tak więc dekoratorzy przygotowują ozdoby zgodnie ze wskazówkami zamawiającego. Wystarczy podczas składania zamówienia załączyć zdjęcie wymarzonych ozdób, a dzięki dekoratorom zostaną one wykonane z masy i odpowiednio umieszczone na torcie. W ten sposób powstają torty w kształcie serca, gołębia, trójwymiarowe piłki, koszulki zawodników itp.

Torty na zamówienie Gdańsk tanio powstają tylko z naturalnych składników. Na ich cenę wpływa także złożoność składników i ilość elementów ozdobnych, takich jak figurki czy napisy.  E-tort.pl oferuje swoim klientom atrakcyjne ceny na torty oraz możliwość dowiezienia zamówienia pod wskazany adres. Jest to o tyle wygodne, że zamawiający nie musi tracić czasu na samodzielne przewiezie tortu i w ten sposób znika ryzyko uszkodzenia lub zniszczenia zamówienia podczas transportu. Torty dekoracyjne Gdańsk przewożone są w specjalnych pudełkach zapewniających im stabilność, Ozdoby umieszczane na wierzchu tortu przytwierdzane są do całości wykałaczkami lub innymi narzędziami, które gwarantują stabilność konstrukcji. Demontaż jest niezwykle prosty i po usunięciu ozdób wierzchnich tort pozostaje jak nowy.