Torty Drip Cake GDAŃSK

Torty Drip Cake Gdańsk

Alternatywą dla tradycyjnie zdobionych tortów są torty Drip Cake, które zachwycają wszystkich swoimi zdobieniami. Polecamy je tym klientom, którzy lubią odrobinę nowoczesności i fantazyjne zdobienia. Torty Drip Cake Gdańsk przygotowywane są w taki sposób, by podkreślić charakter każdej uroczystości i sprawić radość jej uczestnikom.

Klasyczny deser w nowoczesnej odsłonie

Drip Cake to klasyczny biszkoptowy tort, przekładany kremem, który oblany jest płynną czekoladą, spływającą po bokach w kształcie sopli. Wygląda to wspaniale. Tym bardziej, że góra i boki tortu zdobione są niezwykle efektownie. Są tu żywe kwiaty, świeże owoce, biszkopty, rurki,  makaroniki i pączki. Spływająca czekoladowa polewa dostępna jest w różnych kolorach, a więc i smakach. Także puszysty wewnątrz biszkopt i krem mają różne smaki, które oczywiście można wybrać, decydując się na któryś z tortów z naszej oferty. Torty Drip Cake, pojedyncze lub piętrowe, ze względu na swoje oryginalne ozdoby można zamówić na każdą uroczystość, również na święta.

Bajkowo i kolorowo

Urodzinowe torty Drip Cake dla dzieci, które mamy w swojej ofercie,  staną się niezapomnianą częścią każdej dziecięcej uroczystości. Do przygotowania tych tortów, jak i zresztą innych, używamy produktów o najwyższej jakości. Zdobimy je starannie, robiąc to z pasją i dużym doświadczeniem. Bo wiemy, że szczególnie dzieci zwrócą uwagę na wszelkie kolorowe drobiazgi na torcie. Będą zachwycone żelkami, bezikami i figurkami bajkowych postaci, które będą mogły zdjąć z toru i umieścić na swoim talerzyku.

Torty z dostawą do domu

Jeżeli ktoś zapragnie stworzyć swój własny, wymarzony tort Drip Cake, to my go przygotujemy. Bo jesteśmy po to, by poprzez nasze wypieki sprawiać radość naszym klientom. Torty Drip Cake cena jest uzależniona od wagi produktu i oczywiście wszystkich jego dodatków, jak świeczki czy napisy. Cena jest korzystna, biorąc pod uwagę jakość naszych produktów. Dbając o wygodę klientów, każdy zamówiony tort jest w odpowiednim terminie dostarczany do klienta na terenie trójmiasta i okolic.