Torty sportowe GDAŃSK

Tort dla kibica

Okazji do świętowania może być bardzo dużo i każda z nich będzie wyjątkowa na swój sposób. Dzięki e-tort.pl można świętowanie uwieńczyć wspaniałym tortem, którego kształt i ozdoby będą odnosiły się ściśle do okazji, którą mają zwieńczyć. Tak więc dla młodszych i nieco dojrzalszych fanów piłki nożnej przygotowana została oferta tortów tematycznych. Ich myślą przewodnią są elementy grafiki takie jak herb, barwy klubowe, kształt piłki lub boiska sportowego. Wnętrze tortu skrywać będzie doskonałe połączenia smakowe kremów na bazie bitej śmietany, maślanych lub mascarpone. Bez względu na to, czy zamawiający wybierze jeden z wielu orzeźwiających smaków owocowych, czy pójdzie w kierunku słodyczy czekolady, orzecha lub migdałów, pewne jest to, że tort zachwyci nawet największych twardzieli.

Tort z herbem klubu Gdańsk jest wyjątkowym wyrobem skupiającym się na barwach klubowych Lechia Gdańsk. Tort zawiera ozdoby w kolorze złota z dominującymi barwami zieloną oraz białą. Herb dzięki niezwykłym właściwościom plastycznym masy cukrowej wygląda bardzo realistycznie. Na życzenie zamawiającego całość może mieć kształt herbu i jego barwy. Będzie on doskonałym pomysłem na smaczne świętowanie kolejnego zwycięstwa ulubionej rodzimej drużyny.

Tort koszulka Gdańsk jest pomysłem na zdecydowanie bardziej indywidualny tort dla kibica m.in. klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk. Poza umieszczeniem na torcie barw klubowych można stworzyć realistyczną koszulkę konkretnego zawodnika. Dzięki temu tort koszulka Gdańsk doskonale nadaje się na prezent urodzinowy dla młodego kibica klubu. Waga tortu uzależniona będzie od ilości gości przewidzianych na imprezie okolicznościowej.

Tort piłka Gdańsk może być przygotowany przez cukierników z e-tort.pl w dowolny sposób. Może to być tort okrągły ozdobiony masą cukrową stylizowaną na piłkę nożną. Można także wykonać tort trójwymiarowy przypominający prawdziwą piłkę do gry. Inną alternatywą może być przygotowanie tortu z fragmentem boiska i piłką stanowiącą piętro tortu. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia zamawiającego.

Bez względu na to, jaki tort zostanie zamówiony e-tort.pl gwarantuje bezpieczne dowiezienie go na miejsce imprezy we wskazanym przedziale czasowym i w określonym dniu. Goście i solenizant będą zaskoczeni, otwierając drzwi kurierowi wnoszącemu tak niesamowitą i smaczną niespodziankę. Podstawowy dowóz odbywa się na obszarze miejskim, ale możliwy jest także transport poza wyznaczony obszar. W tym przypadku konieczny jest kontakt z obsługą klienta.