Torty weselne GDAŃSK

Ślub i tort weselny

Zawarcie związku małżeńskiego wiąże się z ogromnym szczęściem, ale także wymaga świetnej organizacji. Mając do czynienia z młodymi, którzy zamawiają samodzielnie swój tort weselny Gdańsk ceny chcą mieć korzystne, a tort piękny i smaczny. To wszystko i wiele więcej mogą uzyskać korzystając z oferty na torty ślubne Gdańsk. Koncentruje się ona na możliwość tworzenia całkowicie indywidualnych zamówień dostosowanych do potrzeb każdego z osobna. Tak więc torty weselne Gdańsk mogą mieć kształt okrągły, kwadratowy, prostokątny lub dowolnie wymyślony przez zamawiającego. To czy będzie on parterowy czy wielopiętrowy również jest uzależnione od potrzeb klienta. Najczęściej zamawiane są okrągłe torty składające się z kilku pięter. ich motywem przewodnim są białe gołębie lub subtelne ozdoby kwiatowe. Zwieńczeniem tortu ślubnego bardzo często są figurki przedstawiające Państwa Młodych.

 Zamawiający powinien pamiętać, że termin realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze, a waga minimalna 7 kg. Podczas finalizacji zamówienia należy podać przedział czasowy, datę oraz miejsce, do którego ma zostać dostarczone zamówienie. Dostarczaniem zajmuje się pracownik e-tort.pl i w tej sposób klient ma pewność, że tort weselny Gdańsk cena dojedzie bezpiecznie pod wskazany adres. Zamówienia z dowozem realizowane są na terenie miejskim. W celu dostarczenia tortu poza obszar miejski trzeba skontaktować się z obsługą klienta. Innym bardzo ważnym elementem składania zamówienia jest podanie liczby gości. Waga uzależniona jest od ilości porcji. Tylko podając liczbę gości na przyjęciu zyskuje się pewność, że torty ślubne Gdańsk wystarczą dla wszystkich.

 Najprzyjemniejszą częścią w procesie składania zamówienia jest wybieranie rodzaju biszkoptu, kremów oraz ozdób. Tak więc do wyboru są biszkopty jasne i ciemne, które na zamówienie można nasączyć alkoholem. Mając bazę pod tort wybiera się kremy, którym zostanie ona przełożona. Można swobodnie mieszać smaku dostępnych kremów lub na życzenie zamawiające cukiernicy z e-tort.pl stworzą nowy unikalny smak. Bardzo subtelne i delikatne w smaku są kremy na bazie bitej śmietany. Tworzą one lekkie torty pasujące na każdą porę roku i są one znacznie lżejsze w smaku niż tradycyjne kremy maślane. Do wyboru jest wiele wariantów smakowych takich jak czarna porzeczka, wiśnia, malina, truskawka, brzoskwinia, cytryna. Osoby kochające słodycz mogą wybierać spośród smaków czekoladowych, karmelowych, migdałowych, orzechowych, tiramisu itp.

 Torty weselne Gdańsk przeważnie składają się z dwóch lub trzech pięter, Zyskuje się dzięki temu możliwość wybrania różnych smaków dla każdego poziomu tortu. Styl w jakim powstaje tort powinien pasować do całości przyjęcia nie tylko smakowo, ale także wizualnie. Coraz częściej torty przygotowywane są zgodnie z zainteresowaniami młodych. Tak więc powstają torty dla miłośników książek, zwierząt itp. Dzięki masie cukrowej i marcepanowej, które są masami niezwykle plastycznymi każda kompozycja wychodzi jak żywa i zaskakuje swą doskonałością.