Torty okolicznościowe POZNAŃ

Najlepszej jakości torty w Poznaniu

Trudno sobie obecnie wyobrazić przyjęcie bez tak ważnego elementu, jakim jest tort. Okazji może być wiele: urodziny, rocznice, chrzest czy imprezy okolicznościowe. W takich przypadkach tort musi być perfekcyjny, by zapierał dech w piersiach gościom. Nie każdy jednak ma czas i umiejętności na stworzenie własnego wypieku. Jak zatem wybrnąć z takiej sytuacji?

Torty okolicznościowe Poznań

Nic prostszego, Wystarczy wejść na naszą stronę, wybrać tort, wypełnić formularz zamówienia i czekać na dostawę pod drzwi. Oferujemy wiele rodzajów tortów, wobec czego każdy, nawet najbardziej wyrafinowany klient znajdzie coś dla siebie. Pierwszym elementem, na który musisz zwrócić uwagę jest kolor biszkoptu. Do wyboru są dwa - jasny i ciemny. Następny krok to smak kremu. W naszej ofercie widnieją do wyboru takie smaki jak: malinowy, cherry, orzechowy, kawowy, kajmakowy, tiramisu, wiśniowy i wiele innych. Istnieje także możliwość połączenia smaków, np. kawowo - orzechowy, dzięki czemu smak tortu jest bardziej wysublimowany. Jeśli jednak zamiast kremu, wolisz bitą śmietanę to także możesz wybrać jej smak. Obecnie w ofercie prym wiodą:  migdałowy, malinowy, wiśniowy, orzechowy, czekoladowy czy kawowy. Jednak jeśli nie ma w naszej ofercie ulubionego Twojego ulubionego smaku - nic straconego. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem obsługi, a postaramy się sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Szczególnie rzucającym się w oczy, a zarazem efektywnym elementem tortu jest dekoracja. Główne ozdoby tortów okolicznościowych to przede wszystkim owoce, żywe kwiaty i czekolada. Ogromną popularnością cieszą się także torty dekoracyjne Poznań, których wierzch wykonany jest z lukru i masy cukrowej. Taka koncepcja sprawia, iż na wierzchu wypieku można wykonać w zasadzie wszystko. Najczęściej wykonujemy torty ze zdobieniami, napisami, ciekawymi figurkami. Wszystko zależy od pomysłu klienta i okoliczności. Przykładem może być tort urodzinowy dla dzieci z ulubioną postacią z bajki czy też torty przeznaczone na imprezy firmowe z logo danej marki. Koncepcji może być wiele - ciekawy kształt, napis, czy zdobienie. Potrafimy również wykonać tort w bardzo nietypowym kształcie, np. piłki. Wszystko zależy od wyobraźni klienta.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wypieki z naszej oferty cieszą się niesłychaną popularnością. Torty na zamówienie Poznań tanio, to nie tylko jedna z najtańszych ofert na rynku, lecz przede wszystkim najzdrowsza, bowiem wykonujemy wypieki i dekoracje z najwyższej klasy produktów. Ponadto nasze torty okolicznościowe nie ulegają zniekształceniu podczas transportu. Klient  nie musi martwić się także o terminowość, bowiem jedną z najistotniejszych kwestii dla nas jest to, by tort znalazł się w rękach odbiorcy zgodnie z umówionym terminem. Dzięki tortom na zamówienie Poznań w e-tort.pl oszczędzasz czas i nerwy, ponieważ nie musisz martwić się o to, czy wypiek się uda. Twoim jedynym zadaniem jest wybranie wypieku i jego smaku, a my zrobimy wszystko by spełnić Twoje oczekiwania, a goście byli zachwyceni.