Tort na wieczór panieński i kawalerski POZNAŃ

Elegancki czy niegrzeczny? - Torty dla dorosłych

Tort dla dorosłych? To brzmi co najmniej podejrzanie. To znaczy, że co? - że nie mogą go jeść dzieci? Ależ oczywiście, że mogą go jeść, ale zdecydowanie nie powinny go oglądać. Słodkością nie różni się znacząco od innych, ale do każdego tortu dla dorosłych zostaje dodany jeden lub nawet kilka pikantnych dodatków, które czynią z niego tort przeznaczony wyłącznie dla dorosłych i to tylko na szczególne okazje.

Torty z pikantnymi dodatkami na wieczór panieński i kawalerski

Mowa oczywiście o tortach na takie okazje jak wieczór panieński i kawalerski. Wiadomo, wtedy atmosfera bywa nieco luźniejsza, więc i ludzie do żartów bardziej skorzy. Torty na wieczór panieński Poznań mogą więc być zarówno w wydaniu eleganckim, zabawne, niegrzeczne, a nawet sprośne - wszystko oczywiście zależy od towarzystwa, dystansu i poczucia humoru solenizantów. Dlatego ważne jest, aby torty na panieński Poznań wybierała osoba, które dobrze zna przyszłą pannę młodą, żeby czasem nie popełnić nietaktu. W zależności więc od preferencji można zamówić tort różniący się kształtem, dodatkami oraz oczywiście smakiem. Taki tort na wieczór kawalerski Poznań lub panieński to okazja do podgrzania atmosfery i dobrej zabawy na przyjęciu. To w końcu jedyna taka okazja.

Torty na wieczór panieński Poznań mogą więc mieć kształt męskich bokserek, np. w serduszka lub banany, seksownego gorsetu z koronką, a także oczywiście męskiego przyrodzenia. W bardziej eleganckim wydaniu można zdecydować się na tort już znacznie bardziej spersonalizowany, np. w kształcie szminki czy torebki. Oczywiście można również wybrać tradycyjny kształt okrągły lub kwadratowy i dobrać do niego określone dodatki. Tort na wieczór kawalerski Poznań może mieć kształt gorsetu, który nieco uchyla rąbka tajemnicy spod eleganckich koronek, ponętnych pośladków w zmysłowej bieliźnie lub po prostu piłki, gdy przyszły mąż jest jej zagorzałym fanem.

Tort na wieczór kawalerski Poznań oraz torty na panieński Poznań mogą także różnić się oryginalnymi dodatkami. W tym celu wybieramy klasyczny kształt okrągły lub kwadratowy oraz mniej lub bardziej pikantne dodatki czy figurki. Może więc to być figurka przystojniaka z odkrytym torsem, zakneblowanego bruneta, słodkiej blondynki lub ponętnej brunetki w bieliźnie lub bez. Tego rodzaju dodatki są zawsze personalizowane - czyli wszystko, co zażyczy sobie klient. Każdy tort może także być wzbogacony o okolicznościowy napis całkiem uniwersalny jak "Wieczór Panieński Mikołaja" lub nieco bardziej dosadny w stylu "Mikołaju, po raz ostatni możesz spróbować innej" lub "Gorączka panieńskiej nocy Martyny". Wszystko oczywiście zależy od osobistych preferencji klienta.

Torty na panieński Poznań oraz na kawalerski mogą także być spersonalizowane pod względem smaku i koloru. Wystarczy wypełnić formularz online i zadeklarować rodzaj ciasta, kremów i innych dodatków, np. alkoholu. Do wyboru jest ciasto jasne lub ciemne oraz różne smaki i kolory kremów, między innymi bita śmietana o smaku truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, migdałowym, malinowym, orzechowym, tiramisu, kawowym i czekoladowym lub krem o smakach: cytrynowy, czarna porzeczka, kawowy, orzechowy, czekoladowy, węgierski. Jeśli marzy Ci się jeszcze inny wyrafinowany smak, to w tym  celu trzeba skontaktować się z obsługą klienta. Tam również można poinformować o innych dodatkach jak orzechy czy wiórki kokosowe. Wszystkie wypieki przygotowywane są z najwyższej jakości składników oraz z niezwykłą dokładnością i precyzją, co sprawia, że zawsze wywołują zamierzony efekt.