Torty sportowe POZNAŃ

Piłkarski tort

Jesteś kibicem Lecha Poznań? Który mieszkaniec Poznania by nie był.. Dodatkowo uwielbiasz zjeść coś słodkiego? Nie mogłeś lepiej trafić! W cukierni internetowej e-tort.pl mamy coś słodkiego dla wiernych kibiców.

Torty piłkarskie

W naszej cukierni dostarczamy klientom emocji niczym na stadionie piłkarskim. Jest jednak mała różnica. My ZAWSZE dostarczamy te najsłodsze. Lech Poznań zapewne nieraz trzymał Was w niepewności. Zamawiając u nas tort, macie gwarancję pysznego smaku. Jeśli ktoś z Waszych bliskich jest wielkim fanem tej drużyny, mamy dla Was genialny pomysł na prezent dla niego - tort z herbem Lech Poznań. Wyobrażacie sobie minę wiernego kibica na widok takiego cuda? Dodatkowo wspaniały smak powinien sprawić, że jego ukochana drużyna nawet po przegranym meczu, będzie kojarzyła się z rozkoszą.

Do wyboru jest również tort koszulka Poznań. Jest to równie genialny pomysł na prezent. Można go przyozdobić, np. w liczbę, która będzie numerem koszulki oraz imię. Bliska Wam osoba będzie mogła w ten wyjątkowy sposób poczuć się gwiazdą piłkarską i to nie byle jakiej drużyny.

Mamy również propozycję dla fanów Lecha Poznań, którzy tak, jak ich ulubiona drużyna, lubią solidnie kopnąć - tort piłka Poznań. Jesteśmy przekonani, że wypiek przygotowany w ten sposób wywoła uśmiech u każdego.

Kreatywne torty

Przedstawiliśmy Wam nasze propozycje, ale na tym oferta się nie kończy. Cukiernia e-tort.pl znana jest też z tego, że pozwala swoim klientom fantazjować. Jeżeli macie swój pomysł na tort, możecie skorzystać z opcji stworzenia go według własnej koncepcji. Wtedy tak, jak trener drużyny na boisku możecie nam przedstawić, jak chcielibyście, żeby wszystko wyglądało. Macie możliwość wyboru smaków, kolorów, dodatków oraz kształtu. Zatem do dzieła!

Wyjątkowy smak

Torty w naszej cukierni przygotowywane są z wielką starannością. Tworzący je cukiernicy wkładają całe swoje serce, by smak był niepowtarzalny i rozpieszczał podniebienia wszystkich, nawet zagorzałych kibiców. Gwarantujemy, że nasze torty na zawsze zagoszczą w Waszych domach, a opcja dostawy z pewnością to ułatwi.

Życzymy smacznego!