Torty weselne POZNAŃ

Tort weselny Poznań - artystyczny tort na wyjątkową okazję.

Ślub i wesele to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Każda para przykłada wielką wagę do organizacji niezapomnianego przyjęcia weselnego. Jednym z elementów wieczoru weselnego jest tort, który Para Młoda uroczyście kroi na oczach gości.

Idealny tort weselny powinien efektownie się prezentować, a przy tym smakować zaproszonym gościom. Przygotowanie tego wyjątkowego wypieku warto powierzyć doświadczonym cukiernikom specjalizującym się w tortach artystycznych.

Pary mieszkające w Poznaniu lub okolicach zapraszamy do skorzystania z naszej cukierni. Naszą specjalnością są wyjątkowe torty ślubne Poznań. Każdy tort jest ręcznie robiony według indywidualnego zamówienia i można go nazwać małym dziełem sztuki.

Wygląd tortu jest dostosowany do charakteru Pary Młodej i liczby gości. Największą popularnością cieszą się torty o klasycznym wzorze - w kolorze białym, ozdobione kwiatami lub figurką. Jeśli jednak młodzi małżonkowie chcieliby zaskoczyć zaproszonych oryginalnym tortem, wyczarujemy taki wypiek według pomysłu.

Pary Młode często decydują się na tort z motywem przewodnim wesela. Taki tort będzie ciekawym akcentem i pięknie ozdobi salę weselną.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do jakości produktów. Nasze torty są przygotowywane z naturalnych składników, bez dodatku konserwantów i ulepszaczy smaku. Dzięki temu są na prawdę smaczne i szybko znikają ze stołu.

Oferujemy szeroką gamę smaków, które zaspokoją apetyt każdego łasucha. Możemy przygotować tort klasyczny, na przykład czekoladowy, orzechowy czy śmietanowy. Wiele par decyduje się też na torty owocowe, na przykład o smaku wiśni czy truskawki. Istnieje możliwość połączenia smaków na życzenie.

Nasze torty weselne Poznań są "szyte na miarę", zarówno jeśli chodzi o ich smak, jak i wygląd. Wesele to zazwyczaj duży wydatek. Dlatego wychodzimy na przeciw Parom Młodym oferując torty w korzystnych cenach. W cukierni tort weselny Poznań ceny są konkurencyjne.

Nasze torty można zamówić w prosty i szybki sposób przez Internet. Zamówienie dostarczymy pod wybrany adres na terenie Poznania.  Jest to duże ułatwienie dla Pary Młodej, która  nie zawsze dysponuje czasem, żeby w dniu wesela osobiście odebrać zamówiony tort z cukierni.

Wesele jest wyjątkową imprezą, przygotowywaną z dużą starannością. Pojawienie się na sali weselnej eleganckiego, słodkiego wypieku, to jeden z najważniejszych momentów zabawy. Ta chwila jest wyczekiwana przez uczestników imprezy i chętnie fotografowana. Dlatego tak ważny jest wygląd tortu. Wykonany przez nas wyjątkowy, artystyczny tort weselny na pewno zachwyci gości i będzie jeszcze długo wspominany.