Torty firmowe POZNAŃ

Tort dla Twojej firmy w Poznaniu

W każdej firmie zdarzają się co jakiś czas różne imprezy okolicznościowe. Może być to spowodowane awansem konkretnego pracownika, świętami lub rocznicą powstania działalności. Po tym, jak zarezerwujesz lokal i załatwisz catering, warto pomyśleć nad tortem - będzie to smaczna niespodzianka, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom przyjęcia!

Torty firmowe warto zlecać tylko najlepszym cukierniom (takim jak chociażby nasza), które są w stanie podołać zleceniem z logiem firmy. Jako szef musisz wypadać zawsze jak najlepiej i profesjonalnie, dlatego tort musi zostać przygotowany estetycznie i porządnie.

Tort firmowy Poznań - zamów u nas!

Kierujemy naszą ofertę dla osób prowadzących swoją firmę na terenie Poznania. Nie tylko wykonamy tort, lecz również go dowieziemy na wskazany przez Ciebie adres. Jak zamówić wyrób w naszej cukierni? Najpierw poszukaj odpowiedniego wzoru, a kiedy już się na któryś zdecydujesz - wypełnij dodatkowy formularz. Wskażesz tam wspomniany wcześniej adres i termin przyjęcia, możesz również dodać indywidualny napis, który uwzględnimy podczas realizacji zamówienia.

Zaznacz smak, który najbardziej do Ciebie przemawia. Możesz również oznaczyć dodatkowe elementy (takie jak choćby świeczki czy kartki okolicznościowe). Masz możliwość stworzenia własnego, indywidualnego zestawu - to szczególnie ważne, jeśli zamawiasz tort firmowy w ramach prezentu, na przykład dla szefa.

Oczywiście możesz zamówić swój własny tort z logiem firmy Poznań. Jeśli chcesz, wzór możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Kiedy nie zobaczysz tego, czego szukasz, zgłoś się do nas, a ustalimy projekt wspólnie. Jesteśmy otwarci na propozycje naszych klientów - w końcu słodkie wyroby mają sprawiać przyjemność właśnie Wam! Doskonale rozumiemy również to, że logo firmy może być w takiej sytuacji bardzo istotnym elementem, dlatego możemy zrealizować tort według Twojego pomysłu. To samo dotyczy smaku - jeśli w formularzu nie znajdziesz tego, na którym Ci zależy, możemy omówić i tę kwestię.