Torty POZNAŃ

E-tort.pl - torty z dostawą w Poznaniu

Mieszkańcy Poznania, którzy planują zorganizować np. przyjęcie urodzinowe dla swoich bliskich, nie muszą tracić czasu na upieczenie tortu. Mają inną ciekawą możliwość - jego zamówienia, nawet według własnej wizji (mowa o smaku, wzorze itp.). Wystarczy, że wejdą na przejrzystą, przyciągająca oko, stronę internetową sklepu o nazwie E-tort.pl. To miejsce, gdzie od wielu lat oferowane są przeróżne torty - do wyboru, do koloru (ilość kategorii i słodkich wypieków zaskakuje!).

Zamówienia dokonuje się według miasta. Zawsze bardzo wygodnie, szybko, siedząc przy komputerze i klikając w odpowiednie zakładki. Jedną z aglomeracji, którą obejmują usługi E-tort.pl jest właśnie piękny Poznań. Zaglądając na kategorię tort z dostawą Poznań i zakupując wyjątkowy, słodki wypiek, można sprawić wiele radości solenizantowi, które nie spodziewa się takiej niespodzianki.

Nawet okoliczni mieszkańcy, zamawiając tort Poznań nie muszą odwiedzać osobiście i czekać w kolejce w jakiejś cukierni. Wybieranie tortów przez Internet to przecież bardzo duże, znacznie lepsze udogodnienie. Tym bardziej że ta cukiernia online oferuje liczne nowości, a sama rejestracja odbywa się w prostych krokach. Przy zamówieniu należy oczywiście uzupełnić wymagane pola w ramce. Dotyczą one np. wagi, rodzaju biszkoptu czy kwestii dodatku alkoholu. Najważniejszy jest jednak smak. Klient może więc zdecydować, czy woli bitą śmietanę (m.in. o smaku truskawkowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym oraz kawowym) czy krem (np. cytrynowy, czekoladowy, i węgierski). Dla bardziej wymagających, jest także możliwość wykonania tortu o smaku łączonym!

Należy dodać, że finalny dostarczony produkt czasem różni się od tego, który pokazywany jest na zdjęciu na stronie E-tort.pl. Dlaczego? Bo ten drugi jest to tylko przykładem dekoracyjnym o nieco innych detalach. Ale klienci nie narzekają i są zadowoleni z efektu zamówionego tortu okolicznościowego, który sprawdza się też na każdym spotkaniu albo rodzinnym wydarzeniu. Najbardziej cieszyć się będą z takiego słodkiego prezentu (bez dodatku konserwantów) najmłodsze dzieci. Takie, które mają komunię, chrzest czy po prostu swoje urodziny. Na stronie sklepu, w miejscu Tort Poznań dostępne są bowiem wypieki mające niesamowity, wymarzony kształt przypominający znane postaci z bajek. Mamy więc do wyboru np. Myszkę Miki, Minionka, świnkę Peppę i Super Mana) oraz ciekawe torty piętrowe.

Oczywiście, zamawiając produkt ze strony E-tort.pl, można zrobić również niespodziankę dorosłym osobom - kolegom z pracy, członkom rodziny, ukochanym partnerom z okazji walentynek oraz przyjaciółce na szalony wieczór panieński. Jeżeli chodzi o torty Poznań cena ich zaczyna się od około 80 zł. Dotyczy to nie tylko wypieków o takich nazwach, jak: Marcello, Mocca czy Cherry, ale także tortów bezowych (np. z czekoladą i maliną, truskawką i borówką oraz z daktylem i orzechem w kajmaku). Nieco droższe są tutaj produkty przeznaczone na spotkania firmowe, eventowe i szkolenia. W kategorii - Tort z dostawą Poznań można również otrzymać ciasta deserowe dla fanów sportu i piłki nożnej (torty: Legia, Barcelona, Siłacz oraz Koszulka Juventus!). Jeszcze ciekawsze są te artystyczne w formie skrzypiec, książki, statku pirackiego, a nawet - uwaga! - tronu z popularnego serialu HBO.

Ważną informacją jest to, że zamówienia przyjmowane są minimum z 2 dniowym wyprzedzeniem, a jednorazowy koszy wynosi 19,99 zł. W razie dodatkowych pytań, można zadzwonić pod wskazany na stronie numer telefonu.