Torty bezowe WROCŁAW

Lekka i wyśmienita beza.

Słodka, delikatna i krucha beza jest marzeniem o doskonałości. Jej słodycz i delikatność w połączeniu ze świeżą miętą i owocami sezonowymi tworzy wspaniałe torty bezowe Wrocław. Klasyczne torty zachwycają smakiem biszkoptu połączonego z delikatnymi kremami.
Torty bezowe Wrocław to propozycja dla osób poszukujących alternatywy dla klasycznych tortów z kremem. Warto zauważyć, że zasmakowanie w słodkich i jednocześnie orzeźwiających tortach bezowych to niemalże przeniesienie kubków smakowych w inny wymiar. Tort bezowy Wrocław zawsze jest piękny, cudownie kruchy i napełniony delikatnym kremem połączonym ze świeżymi pachnącymi owocami. Coraz więcej nowoczesnych pań domu zamawia na różne okazje torty bezowe, gdyż są one znakiem współczesności i nowoczesnej kuchni. Hitem jest tort bezowy Wrocław z owocem granatu. Granat jako owoc słodki i lekko kwaskowy o pięknym i wyrazistym kolorze doskonale współgra z bielą i słodyczą bezy.
Za pośrednictwem e-tort.pl można zamówić smakołyk w dowolnej wielkości, która będzie dopasowana do liczby osób zaproszonych na przyjęcie. Tym co łączy beze z owocami jest wyśmienity krem na bazie serków mascarpone i śmietanki z Lemon Curd. Zamawiający może skomponować swój idealny tort bezowy z kremami o smaku cytrynowym, czarna porzeczka, czekoladowym, orzechowym, kawowym i węgierskim. Dla osób lubiących eksperymentować ze smakami przewidziana jest możliwość łączenia smaków. Wystarczy w uwagach przy składaniu zamówienia wpisać swoje oczekiwania, aby otrzymać tort marzeń.

Torty bezowe cena Wrocław uzależnione są od dodatków oraz wagi produktu końcowego. Cena wyjściowa to 79,99 zł za 1 kg tortu. Do tej ceny należy doliczyć wartość dodatków takich jak napisy na torcie, ozdoby i świeczki. Osoba zamawiająca podaje liczbę gości i na tej podstawie obliczana jest optymalna waga, tak aby torty bezowe Wrocław wystarczyły dla każdego. Swoim wyglądem nie przypominają klasycznych tortów i dlatego nie są traktowane jak torty tradycyjne z przeznaczeniem na śluby, urodziny, Chrzest Święty itp. Bardzo często zamawiane są jako dodatkowy tort dla osób lubiących bezy. Kolejnym ogromnym plusem jest to, że przy składaniu zamówienia podaje się datę i przedział godzinowy, w którym tort ma zostać dostarczony pod wskazany adres. Unika się w ten sposób samodzielnej wyprawy do cukierni i odpowiedzialności za bezpieczne przeniesienie tortu do miejsca przeznaczenia. Jest to bardzo ważne przy organizowaniu imprez, gdyż oszczędza czas organizatorom. E-tort.pl swoim klientom oferują wiele ciekawych wariantów smakowych, a jeśli w ofercie nie ma smaków poszukiwanych przez zamawiającego wystarczy kontakt ze sprzedawcą, aby nowy smak mógł powstać.