Torty na roczek WROCŁAW

W E-tort oferujemy najlepsze torty na każdą okazję – zapewnimy wypiek na imprezę firmową, torty urodzinowe czy torty artystyczne z wykorzystaniem dzieł z masy cukrowej – a to wszystko z dowozem na całym terenie Wrocławia. Wyjątkiem nie jest tort na roczek. Oferujemy torty na pierwsze urodziny na zamówienie – zarówno z gotowego projektu, jak i według własnego pomysłu!

Tort na roczek dla dziewczynki – Wrocław

Delikatny tort z profesjonalnej cukierni będzie rozpływał się w ustach, a wyjątkową dekorację zapamięta każde dziecko. W naszej ofercie znajdują się torty na roczek dla dziewczynek w kształcie ich ulubionych postaci, które zwrócą uwagę nawet dorosłych! Wykonamy także wydruk cukrowy – wystarczy wysłać nam zdjęcie lub grafikę, która ma znaleźć się na powierzchni ciasta, a my zrealizujemy zamówienie z najwyższą dokładnością!

Tort na roczek dla chłopca – Wrocław

Czy marzyliście kiedyś o otrzymaniu tortu w kształcie wyścigówki? W E-tort znajdziesz ciasta, które swoim wyglądem imitują samochody, bohaterów lub ustrojone są kolorowymi misiami! Sprawdź nasze desery i zamów torty dla dzieci z dostawą do domu – pod drzwi lub do rąk własnych!

Indywidualny tort na roczek – Wrocław

W E-tort korzystamy z gotowych projektów tortów dla dzieci, ale nasza oferta przewiduje także torty na roczek we Wrocławiu według własnego pomysłu. Marzy Ci się Drip Cake, który ma spływającą czekoladę i figurkę Anny z Krainy Lodu? A może marzysz o Naked Cake, który cieszy się coraz większą popularnością, ale z wyjątkowym dodatkiem, który wywoła uśmiech na twarzy całej rodziny? W E-tort.pl z pewnością podołamy każdemu wyzwaniu!

E-tort – zamów torty na roczek – Wrocław

W E-tort uwielbiamy tworzyć dekoracje dla dzieci. Zrealizujemy więc każdy projekt i dostarczymy pod wskazane drzwi. Transport jest całkowicie dostosowany do potrzeb wypieków, a więc słodkości dotrą pod adres w idealnym stanie i całkowicie świeże. W dodatku dbamy o perfekcyjną punktualność. Serdecznie zapraszamy do zamówienia tortu online w E-tort!